Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Poraďte totálnímu amatérovi s výběrem koloběžky

Diskuzní fórum > koloběžky

Poraďte totálnímu amatérovi s výběrem koloběžky

<< < (2/19) > >>

Dagmar:
No, ona asi bude za slušnou cenu  ::) Žádný závodník nejsem a ani nebudu. Zatím na to nemám ani psy  >:( Ale chtěla bych se prostě projet s nima jen tak nějaké to odpolko. Když už by netáhli, tak bych je pustila apod. Po asfaltu bych teda nejezdila!

Buráci:
20 palcove kolo uplne staci (jako maji kola BMX). Jezdi na tom vetsina lidi po mnoho let.

Tobi:
Bude-li za slusny penize a nebudes-li chtit honit vterinky, tak ji ber. Mam doma obe dve ( 26"x18" a 20"x20"). Samo, ze 26" vpredu je lepsi, ale hlavni bude spis tvuj motor... ::)
Tobi

Dagmar:
Tak a mám nějaké info:

Tak vzhledem k tomu že tomu moc nerozumím tak nevím jestli jsem měřila správně tam kde se má ,tak podle mě je to takhle.Výška stupátka- je u zadního kola asi 6cm -u předního asi 10cm(kousek před př.kolem je stupátko mírně zvednuto).Přední kolo (měřeno průměr vntř,kola) asi 30cm a zad, asi 18cm

Tak co myslíte?

Dagmar:
Tak a je prý cca 4 roky stará... stála 6,5 tisíce a paní mi ji prodá za 2,5 tisíce. Tak co Vy na to? Mám ji vzít????  ???

Navigace

[0] Seznam témat

[#] Další strana

[*] Předchozí strana

Odpověď

Přejít na plnou verzi