Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Koloběžka

Diskuzní fórum > koloběžky

Koloběžka

<< < (2/4) > >>

HuskyW:

--- Citace: Mirka  23 Červen, 2009, 16:53 ---Ahoj,
mám šestiletého kluka a sháním pro něj koloběžku po které touží. Našla jsem nějaký výběr tady http://www.worker.cz/kolobezky , ale nevím si rady. Můžete mi někdo prosím poradit? Díky


--- Konce citace ---
Ahoj,
můžu Ti nabídnout tuhle koloběžku pro dítě (fa Kostka, v oranžové barvě), byla to nevhodná koupě z internetu. Původní cena byla 5.065,- nabízím ji za 3.600,-. Jela jsem na ní jen párkrát, ale je prostě moc malá, ideální pro dítě - přední kolo je 16-tka a zadní 12-tka.

Odkaz na stránky prodejce: http://www.kolobka.cz/2-kolobezky/34-kolobezka-laser-standard-16.htm

Milouš:
Ahojte, jste-li nekdo z Brna, tak pak vezte, ze na Pekarske ulici 41a byla otevrena prodejna kolobezek. Takze neni nic lepsiho, nez se zastavit a poradit se o vhodnych modelech. A nebo klidne piste na email, rad odpovim na vse, co se kolobek tyce. A pak u nas najdete spoustu nahradnich dilu. Jinak tez na www.nakolobce.cz. Pekny den vsem Milous

Deny:

Ahoj, nemáte někdo zkušenost s koloběžkou WORKER Entropy přední kolo 26"a zadní 20" ?
Prosím o vaše zkušenosti a případné porovnání s WOOX ev. Vellou. Nechci ji na závody, ale do terénu pro sebe místo kola, pro 1 NOxhuski, který někdy trochu zatáhne a když se to rozjede jako třeba běžky z kopce, tak si s chutí zacválá. Upřednostňuji nižší cenu a zároveň pro mě dostatečnou kvalitu a nižší váhu. Bylo by dobré, kdyby se vešla do Opela Astra HT se sklopenými zadními sedačkami, nákl.prostor 150-160 cm. Plánuji s ní i vícedenní cesty...malé expedice. Díky za radu.  ;)

Galls:
Pokud netrváte na profi extra třídě, oželíte ledabyle nalepené samolepky (nápisy nejsou stříkané) a trochu jí doladíte, (nenasazovat zadní blatník a usadit kolo do vrchního závěsu, docentrovat kola aby při brzdění neškubala), pak je to  za ty peníze dobrá volba. S manželkou jsme koupily dva kusy a musím říct že za tu cenu až na nevycentrovaná kola spokojenost. Váha oproti jiným dost nízká, rám je opravdu pevný (podle výrobce do 120 kg) a ty velká kola jsou při jízdě prima.

Galls:
Ještě doplním k dotazu - vozíme obě v Octavii.

Navigace

[0] Seznam témat

[#] Další strana

[*] Předchozí strana

Odpověď

Přejít na plnou verzi