Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Návod na sestavení šňůr od Manmatu

Diskuzní fórum > postroje

Návod na sestavení šňůr od Manmatu

(1/2) > >>

C-l-a-r-e:
Ať si klidně vypadam jakou trouba ale nemáte někdo návod na propletení šňůr, mi to v Manmatu nesestavili, protože jsem je uháněla, kdy už to jako pošlou....a  nemam zrovna trpělivost na hlavolamy... dík

RadekKotesovec:
si prijed  :P - a laskave se zaregistruj ...  ;)

šaman:
středová šňůra má na každém konci oko. Začnu od zadu. Do zadního oka přijde expandér, nebo šňůra k saním plus 2 dlouhé zádové úvazky. Do předního oka 2 krčáky a 2 další zádové spojky a pokud máš jen 4 ku, pak je to vše. Pokud zapřaháš víc psů, přidáš další středovou šňůru do koncového oka té předchozí a ty zádové šňůry dáš do prvního oka na této středové šňůře a tak pokračuješ dál... mezi learama není středová šňůra, jsou jen sepnuti za obojky samostatným krčákem...
šaman

Clara:
Díky hoši.....je to v podstatě hrozně jednoduchý..... ;)  mám 3 háfy a nač se registrovat když můžu být pokaždé někdo jinej  :P :P

handyman:
Jsi sólistka, viď?  ;)

Navigace

[0] Seznam témat

[#] Další strana

Odpověď

Přejít na plnou verzi