Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Zimní trénink

Diskuzní fórum > Trénink

Zimní trénink

(1/3) > >>

LukeH:
Poraďte Prosím kam se čtyřmi malamutama v zimě na sáně abdobi kdy maj dĕtska jarní prázdniny dík za odpověď

Siberian Husky Kennel V pohybu:
Po mojí zkušenosti z lonské "dovolene na hory" nikam.. zustat doma. Všude bylo tisíce psů na volno a jeden problem za druhym   :(

jablonecak:
rozhodne jizerky nebo beskydy. super trate a lidi tam sou v pohode

huskies:
Bohužel se psy se na tratě nesmí, se sáněmi už vůbec ne. Je to uvedeno v řádu pro Jizerky. Jezdil jsem tam se dvěma huskouny na běžkách ale z hlavní magistrály jsem se vždy odklonil na vedlejší upravené trasy kde nebylo moc lidí a volně pobíhajících psů. Již dva psy na šňůře jsou považováni za spřežení i když jsi na lyžích. Bohužel pro volně pobíhající psy to asi neplatí. Je fakt, že když jsem narazil na nějakou kontrolu, vždy se dalo domluvit a bylo to bez pokut. Ale to bylo před 8 lety. Stejné to je i v Krkonoších ale i tady jsem jezdil bez problémů se dvojkou po hlavních trasách bez problémů.

VencaN:

--- Citace: LukeH  12 Říjen, 2016, 10:15 ---Poraďte Prosím kam se čtyřmi malamutama v zimě na sáně abdobi kdy maj dĕtska jarní prázdniny dík za odpověď

--- Konce citace ---
Rumunsko  ;)

Navigace

[0] Seznam témat

[#] Další strana

Odpověď

Přejít na plnou verzi