Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Adaptér na koloběžku vlastní výroba

Diskuzní fórum > koloběžky

Adaptér na koloběžku vlastní výroba

(1/5) > >>

Atero:
Ahoj, koupil jsem koloběžku s vyrobeným závitem na adaptér vodítka. Jelikož mi adaptér nevyhovoval, koupil jsem za 64 korun českých silentblok se závitem na jednom konci a šroubem na druhém a za 25 korun českých v Hornbachu závitovou tyč. Tu jsem přeřízl na dva kusy a na jednom konci ohnul do kroužku. No a hotovo. Za 89 korun českých mám super adaptér na koloběžku, který je už odzkoušený a ještě náhradní tyč. Celková cena kompletního jednoho adaptéru se tedy dostala na 76,50 korun českých na místo 600 - 1000 korun českých. 8)

Profesor:
A komu tím prospíváš? Zas nebudou mít výrobci na chleba pro děti a budou závislí na koblihách ...

Atero:
 :) ;D 8)

HelaL:
hehe ..vlastní výroba... občas potkávám u stánku "kutily" nebo "švadlenky" .. s jiskrou v oku hlásí, že si v Řempu koupili popruh, gumu, v železářství karabiny... a pustili se do díla. Rozumím jim :) Takto jsem začínala :)  Pokud je jim práce na něčem vlastnoručním potěchou a na vlastní výrobek hledí s láskou -Podívejte co jsem dokázal sám- .. je to super, nechť si to užjí, radost je jim odměnou za to, kolik hodin celkem strávili na cestách po obchodech, kolikrát přešívali .. nevadí že výrobek má sem tam nejakou mušku :D  ..Jako "klienti" pro prodejce jsou tito ztraceni :)
Ale to nevadí - většina lidí zná hodnotu svého času a odmítá vymýšlet vymyšlené a lítat pro materiál po městě ... a tak kupují to, do čeho už někdo vložil svůj čas a je to ozkoušené :)

Atero:
 8) 8) 8)  HelaL  sám silentblok ani tyč nevyrábím. :-)

Navigace

[0] Seznam témat

[#] Další strana

Odpověď

Přejít na plnou verzi