Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Jakou kolobku na mushing ?

Autor Téma: Jakou kolobku na mushing ?  (Přečteno 26970 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Jirka Valko

  • Host
Re:Jakou kolobku na mushing ?
« Odpověď #30 kdy: 27 Listopad, 2015, 15:43 »
Je to ještě diskuze o koloběžce,  nebo o pivě. Jsem se v tom nějak ztratil.   8)

Offline Carol

  • *
  • Příspěvků: 4
  • Karma: +0/-0
Re:Jakou kolobku na mushing ?
« Odpověď #31 kdy: 27 Listopad, 2015, 16:36 »
Dobře,takže Kostku nebrat.Přesně to jsem potřebovala slyšet.V tom případě mám rozhodnuto,jde se šetřit na Doxtora. ;D

Jirka Valko

  • Host
Re:Jakou kolobku na mushing ?
« Odpověď #32 kdy: 27 Listopad, 2015, 16:52 »
Ještě se může šetřit na www.tektoss.eu     www.kolobezky-zenisek.cz      8)

Offline jakuburban

  • *
  • Příspěvků: 9
  • Karma: +0/-0
    • E-mail
Re:Jakou kolobku na mushing ?
« Odpověď #33 kdy: 27 Listopad, 2015, 17:00 »
No ja nevim, uz druhej rok jezdim na Vooxu, kolobka fakt nic moc, nebrzdi, tezka, vidlice nevidli, obcas drhnem o koreny ... ale vyhravam s ni zavody, ted naposled 2. na ME FISTC. Takze jenom o kolobezce to asi nebude ;-) ... navic stoji 4500,- a za usetrene penize si radsi udelame jeden az dva vylety nekam hor za snehem a pujde to i bez ni ;-)
« Poslední změna: 27 Listopad, 2015, 17:02 od jakuburban »

Jirka Valko

  • Host
Re:Jakou kolobku na mushing ?
« Odpověď #34 kdy: 27 Listopad, 2015, 17:49 »
Moje Jessie vyhrála 1 místo na ME FISTC prakticky z gauče. Od té doby si dělám tak trošku srandu o průměrkách Koloběžka s SH. Průměrka s Sh do 22 je podle mých Sh gaučová rychlost. 8)  Mushing je zábava. 8) Kategorie FISTC o třech lidech, nebo o šesti. ;)

Offline jakuburban

  • *
  • Příspěvků: 9
  • Karma: +0/-0
    • E-mail
Re:Jakou kolobku na mushing ?
« Odpověď #35 kdy: 27 Listopad, 2015, 18:15 »
jak rikas, hlavne zabava ;-) ... nahodou to byla 2. nejobsazenejsi kategorie 8 kusu ;-)

Jirka Valko

  • Host
Re:Jakou kolobku na mushing ?
« Odpověď #36 kdy: 27 Listopad, 2015, 20:55 »
Ty to máš Jakube zasloužený. Pěkně ti to maká a o tom to je. ;-) Gratulujeme. :-)

Offline Siberian Husky Kennel V pohybu

  • ***
  • Příspěvků: 122
  • Karma: +7/-11
    • SH Kennel "V pohybu"
    • E-mail
Re:Jakou kolobku na mushing ?
« Odpověď #37 kdy: 27 Listopad, 2015, 23:38 »
Ale aby sme byly zpravedlivy tak obycejnej kickbike tzn ocelovej ram s 18 palcovim zadnim koleckem je taky mekkej. Takze holt bud das balik a mas masinu a nebo das mensi balik a mas mensi masinu. Zase se neda rict ze Kostka je spatna. Je to jedna z variant. Ktera si nachazi svou cast zakazniku. Kdyz uz ye o tom bavime tak podrobne jeste bych se zamyslel jestli odpruzenou vydlici nebo pevnou. C vy na to mistni mozci?
Tom Kubín

606 258 301

http://vpohybu.webnode.cz

pospa

  • Host
Re:Jakou kolobku na mushing ?
« Odpověď #38 kdy: 28 Listopad, 2015, 10:33 »
ještě jedna poznámka ke Kostce,všichni tady mluví o tom jak je měká ,ale nikdo kdo to tady píše nejel na tom novém modelu co jezdí Markét a nebo co mám já.Jinak jestli pevnou nebo odpruženou vidlu tak záleží na terénu,třeba Běleč nebo Horník mám pevnou a třeba Radíkov nebo v Rakousku na Irondog rozhodně odpruženou,jinak jak jsem tu už několikrát psal není problém na závodech nebo u nás otestovat modely Kostka a posoudit jestli ano nebo ne. ;)

Jirka Valko

  • Host
Re:Jakou kolobku na mushing ?
« Odpověď #39 kdy: 29 Listopad, 2015, 16:07 »
Tak už je koloběžka Tektoss prodaná. Bude jezdit s SH. Tak mám radost.  Zájemcům děkuji. Víc jich nemám. :-D

Jura Stanjura

  • Host
Re:Jakou kolobku na mushing ?
« Odpověď #40 kdy: 30 Listopad, 2015, 13:50 »
No tak zrovna na SH a průměrku 18 km/h je Tektos úplně zbytečná a stačila by Kostka model Junior Basic Brakeless (bez brzd). Nic proti haskounům, jen je to prostě blbost, jako dát pneu na 300 km/h na Fiat Panda.

Ďuro

  • Host
Re:Jakou kolobku na mushing ?
« Odpověď #41 kdy: 30 Listopad, 2015, 15:04 »
Moje známá trénuje haskouny na Graviti a závody jezdí na Tektoss.  8)

Offline Carol

  • *
  • Příspěvků: 4
  • Karma: +0/-0
Re:Jakou kolobku na mushing ?
« Odpověď #42 kdy: 30 Listopad, 2015, 21:03 »
No tak zrovna na SH a průměrku 18 km/h je Tektos úplně zbytečná a stačila by Kostka model Junior Basic Brakeless (bez brzd). Nic proti haskounům, jen je to prostě blbost, jako dát pneu na 300 km/h na Fiat Panda.
;D ;D ;D ;D ;D ;D Huskounci sice jezdí celkem pomalu,ale když vidí takovou srnečku,s rozepnutou šusťákovkou jste hned jak papírový drak...
Samozřejmě,Tektoss je pro ně asi zbytečný luxus.Stačí něco obyčejnějšího.Ne jak dvojka psychopatických ESP brázdících si to přes kořeny kolem 50 km/h s pánečkem,který s vytřeštěnýma očima,absolvující bahenní koupele a božským výrazem ve tváři vykřikuje neidentifikovatelné citoslovce. ;D ;D :D ::) ;)Ten potřebuje spolehlivý stroj.
Teď v tom dešti je to brutální svezeníčko... :D

Jirka Valko

  • Host
Re:Jakou kolobku na mushing ?
« Odpověď #43 kdy: 30 Listopad, 2015, 21:55 »
No tak zrovna na SH a průměrku 18 km/h je Tektos úplně zbytečná a stačila by Kostka model Junior Basic Brakeless (bez brzd). Nic proti haskounům, jen je to prostě blbost, jako dát pneu na 300 km/h na Fiat Panda.


Pokud by jste měl zájem, tak pro vás mám na prodej koloběžku na mushing nejvhodnější. Jediný kousek v ČR. Speciálně vyrobená jen pro mě. Nikdo jiný ji nemá. 8)   http://kanati.rajce.idnes.cz/nastenka

Offline duves

  • *
  • Příspěvků: 1
  • Karma: +0/-0
    • E-mail
Re:Jakou kolobku na mushing ?
« Odpověď #44 kdy: 09 Srpen, 2016, 10:35 »
Subjektivní zkušenost: DOXTOR. Stabilní kolobka s výbornými jízdními vlastnostmi.
Viete poradiť na DOXTOR kolobku blatníky? Potrebujem predny a zadný. Vdaka