Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Pulka

Diskuzní fórum > saně

Pulka

(1/4) > >>

Vlastimil:
Zdravím,

 Chtěl jsem se zeptat. Utáhne pes s mou pomocí dřevěné sáně když se z toho udělá tzv.Pulka. Poveze se na tom výbava na delší túru,může to vážit kolem 30kg.
 
Děkuji Severa

Vlastimil:
Abych to upřesnil. Pulka bude udělaná ze saní,u kterých se uříznou lyžiny na 20cm od věže. Já půjdu na sněžnicích a budu psovy pomáhat tlačením za věž. Pes bude mít klasický postroj a bude na šňůře s amortizérem připnutý k saním..

Alesh:
Nepíšete jaký pes to potáhne, nicméně pes velikosti Sibiřský husky si s tímto nákladem hravě poradí.
Zvláště pokud se jedná o tracking.

Vlastimil:
Potáhne to ČSV..Jsou mi 4roky a tahaní děláme od jednoho roku,taháme skoro pořád.. Pak bych chtěl k němu dát ještě fenu

jakuburban:
ahoj,
nechces zkusit toto https://sites.google.com/site/polarnickesane/home/vyroba, osobni zkusenost nemam, ale premyslel jsem si neco takoveho poridit a upravit pro psy... sane maji hodne uzke lyziny a v hlubokaci se ti budou asi dost borit
jakub

Navigace

[0] Seznam témat

[#] Další strana

Odpověď

Přejít na plnou verzi