Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Pro a proti - chování dvou psů nebo psa a feny

Diskuzní fórum > Psi

Pro a proti - chování dvou psů nebo psa a feny

<< < (3/5) > >>

MaUr:
Psa a fenu bych já osobně nebral. Když ti bude hárat v sezoně, tak budeš jezdit jen s hafanem?? Neumím si je představit v jednom autě -))))) Já má 3 feny a jsem spokojený. Bitky vyjímečně, rozhodně oddajnější a podddajnější než psi. Mám ještě jednoho psa (RR) a ten když si postavil hlavu, nebyla šance ho přesvědčit. Holky jsou měkkší. Na druhou stranu v tahu slabší. Zase nic neochcávaj na zahradě, což má radost žena -))))) Chceš li mít silného psa do tahu a máš zkušenosti vem psy. Máš-li psy na projetí, chceš podddajnější, slabší zvíře, ale oddanější vezmi feny. Kombinaci bych nevolil. Toť můj názor.   Mnoho pro i proti -))))))))))))))))

Ufo:
Tak zadavatel psa má, nemuze mit dve feny, ne? ;). Jinak ja jsem taky pro feny, prijde mi že u nich chybi takovyto--chlap se nase.e a uděla z toho kulnicku na dřivi. S fenama se da domluvit, stylem jako, hele, nechame to žit a zakousneme to priste jo? 
Zase jsem slysela že když se feny rvou, byva to na zivot a na smrt. To se mi zatim(20 let, 2 generace) jeste nestalo, obcas pri hárani takovej mensi slic, nebylo to ani na siti.
to co piše Maur je pravda.  Lepe bych to nenapsala.

MaUr:
Tak zadavatel psa má, nemuze mit dve feny, ne?
Aha, je to jsem přehlídl -))) No tak to bych šel asi raději do dvou psů. Kombinace bych se bál.

HelaL:

--- Citace: Eliška  31 Srpen, 2012, 10:15 ---máme šestiměsíčního kluka ESP a jelikož je to zvíře smečkové..
Chtěla bych s nima jezdit hlavně na běžkách, případně v létě kolo.

--- Konce citace ---
pro psa:
-když se vybere stejný typ/formát psa, bude dvojka vyrovnaná výkonově, stejný pohyb..
pro fenu
-pokud by jeden ze psů byl nesnášenlivý, s fenou tento problém nebude.

Tak asi dle původu (rodičů) a starších souroznců - pokud se dobře náší, neperou se.. pořídila bych psa - tak aby byl pokud možno stejný jako ten první.
Pokud se v rodině vyskytují větší individuality, volila bych fenu, aby se doma nervali.

svepat:
já bych taky šla do dvou psů,kombinace feny a psa je děsná,mám to doma.Dokud byla větší smečka,bylo to v pohodě/ 3 psi a 3 feny/,teď zůstal jedenáctiletý pes a mladší fenka.Od té doby,co jsou jenom spolu,pes na každého žárlí/fenka je zase nesmírně přátelská/,a chňape po každém psovi i feně,kteří se jenom přiblíží.Takže problém.Toleruje prakticky jenom psy,co jsou v rodině a které zná od štěňat.Na druhou stranu zase vím,že i  když se o něco servou tak nejde o život,je to jenom jako.No chce to dobře promyslet,co je lepší.

Navigace

[0] Seznam témat

[#] Další strana

[*] Předchozí strana

Odpověď

Přejít na plnou verzi