Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Vella springroad

Autor Téma: Vella springroad  (Přečteno 11416 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline Nexxi

  • *
  • Příspěvků: 28
  • Karma: +0/-0
    • E-mail
Vella springroad
« kdy: 28 Leden, 2012, 18:00 »
co na ni říkáte? byla by dobrá? http://musher.cz/produkt/112/vella-springroad/

Offline HelaL

  • Global moderátor
  • *****
  • Příspěvků: 975
  • Karma: +95/-74
    • MushGo
    • E-mail
Re:Vella springroad
« Odpověď #1 kdy: 28 Leden, 2012, 19:05 »
co na ni říkáte? byla by dobrá? http://musher.cz/produkt/112/vella-springroad/

No když už se ptáš -
vypadá úúúplně jako Woox :)
je supr že zaujme i pod jiným jménem a za sedmičku :)

např.
http://e-mushgo.webnode.cz/products/produkt-1/
nebo vyhledávání zde v diskusi

« Poslední změna: 28 Leden, 2012, 19:17 od HelaL »

Offline Nexxi

  • *
  • Příspěvků: 28
  • Karma: +0/-0
    • E-mail
Re:Vella springroad
« Odpověď #2 kdy: 28 Leden, 2012, 19:09 »
jj vypadá. o wooxu jsem uvažovala ale trochu mě děsí to co se tu o něm píše.. doma nemá nikdo moc čas z chlapů aby mni měnili ty díly a píše se tady dost o tom, jak ty různé díly odcházejí.. tak nevím nevím proto se ptám ještě na tuto že o velle jsem zatím četla samé dobré, ale donedávna jsem viděla jen v cenových relacích 8000 a výše

Offline Nexxi

  • *
  • Příspěvků: 28
  • Karma: +0/-0
    • E-mail
Re:Vella springroad
« Odpověď #3 kdy: 28 Leden, 2012, 20:07 »
ještě pro všecky -nejsem žádná vaše budoucí konkurence, nemám soutěživou povahu!! mám to jen a pouze jako rekreaci!!

Offline Weru

  • ***
  • Příspěvků: 100
  • Karma: +12/-7
    • Dog-sport
    • E-mail
Re:Vella springroad
« Odpověď #4 kdy: 28 Leden, 2012, 20:38 »
Hele já Wooxku mám (a naštěstí mám ty chlapy, co mi díly vymění a spousta dobrých dílů se mi válí doma) :P Ale jinak jsem s ní v celku spokojená.

A jak tak koukám na tuhle Vellu, tak je to Wooxí naprosto přesná kopie, včetně dílů a výřezů na stupátku. A spíš mi to připadá, jako kdyby se na tuhle kolobku daly jen jiný nálepky. Takže bych to tipla tak, že dáš o 3000 tis. víc a díly budeš muset stejně vyměnit...

Tím pádem do tohohle bych za tu cenu fakt nešla. To bych si radši nějakou tisícovku přihodila za kvalitnější stroj, pokud teda nechceš jezdit s jack russelem.
Veronika Navrátilová

Offline Nexxi

  • *
  • Příspěvků: 28
  • Karma: +0/-0
    • E-mail
Re:Vella springroad
« Odpověď #5 kdy: 28 Leden, 2012, 20:44 »
Hele já Wooxku mám (a naštěstí mám ty chlapy, co mi díly vymění a spousta dobrých dílů se mi válí doma) :P Ale jinak jsem s ní v celku spokojená.

A jak tak koukám na tuhle Vellu, tak je to Wooxí naprosto přesná kopie, včetně dílů a výřezů na stupátku. A spíš mi to připadá, jako kdyby se na tuhle kolobku daly jen jiný nálepky. Takže bych to tipla tak, že dáš o 3000 tis. víc a díly budeš muset stejně vyměnit...

Tím pádem do tohohle bych za tu cenu fakt nešla. To bych si radši nějakou tisícovku přihodila za kvalitnější stroj, pokud teda nechceš jezdit s jack russelem.
a co teda radíte vy?

Offline Qba

  • **
  • Příspěvků: 82
  • Karma: +7/-9
Re:Vella springroad
« Odpověď #6 kdy: 28 Leden, 2012, 20:49 »
Tak nejdřív napiš, jaké máš plány a očekávání... a psy. A finanční možnosti/limity.

Offline Nexxi

  • *
  • Příspěvků: 28
  • Karma: +0/-0
    • E-mail
Re:Vella springroad
« Odpověď #7 kdy: 28 Leden, 2012, 21:01 »
psa mám kříženku ohaře, časem mooožná přibude ještě jeden, ale spíš na rekreační učely, nejsem soutěžní typ, vůbec a fena není moc snášenlivá, takže nás soutěže nelákaj ani jednu. bydlím kousek od lesa,fena tahá dobře, ale neměla jsem možnost srovnat s žádným sprotovním plemenem takže nevím, ted běžkaříme, táhne mě (ona 26kg, já 65) cca 15-20minut bez pomoci, pak už jí pomáhám, jinak chodíme běhat. finanční možnosti.. kolem těch pěti šesti tisíc
ještě bych chtěla říct, že polní cesty tu moc nejsou, spíš loukynebo lesní cesty

MiVo

  • Host
Re:Vella springroad
« Odpověď #8 kdy: 28 Leden, 2012, 21:02 »
zářný příklad kam nás tam zkurve.á čína tlačí, i český výrobce musí nakupovat za mořem a plácnout na to svoji samolepku :-).
Helo, čekal jsem že reagovat nebudeš, stále lobuješ za woox? Když už máš ty rychlejší psi, slušela by i pořádnější kolobka :-).
koloběžky - jedno z nejoblíbenějších témat. Copak už žádný český musher nevýrábí nějaké průměrné brndy???

pospa

  • Host
Re:Vella springroad
« Odpověď #9 kdy: 28 Leden, 2012, 21:56 »
bohužel tak jak ve všem nemužeme cenou konkurovat té zapráskané číně,takže pokud je rozpočet 5000,- tak je asi jediná možnost.Já osobně prodávám ve sportu a když porovnám třeba v kolech cenu za spešla nebo meridu tak bohužel merida za stejnou cenu má lepší výbavu a zákazník raději přihlédne k tomuto.

Offline Nexxi

  • *
  • Příspěvků: 28
  • Karma: +0/-0
    • E-mail
Re:Vella springroad
« Odpověď #10 kdy: 28 Leden, 2012, 23:45 »
ještě jsem našla docela dobrý ohlasy na yedoo mezeq.. tak uvidíme.. opravdu mi jde jen a jen o rekreační učely, utahat psa a vyčistit si hlavu po práci.. ne trénovat každej den s cílem něco vyhrát atd..

Offline HelaL

  • Global moderátor
  • *****
  • Příspěvků: 975
  • Karma: +95/-74
    • MushGo
    • E-mail
Re:Vella springroad
« Odpověď #11 kdy: 29 Leden, 2012, 01:25 »
zářný příklad kam nás tam zkurve.á čína tlačí, i český výrobce musí nakupovat za mořem a plácnout na to svoji samolepku :-).
Helo, čekal jsem že reagovat nebudeš, stále lobuješ za woox? Když už máš ty rychlejší psi, slušela by i pořádnější kolobka :-).

To že si Woxu Vella vybrala k rozšíření sortimentu beru jako poklonu.
Čínu probírat nemá cenu.
Dokud tu bude skupina lidí co chtějí kolobku co není za sedmičku, má cenu lobovat za Wooxu.
Vím co ta kolobka vydrží, i já zvládám běžnou údžbu, vím jak se spravuje, když se s ní psi proběhnou sami, a když není Martin, dokážu jí i sestavit z krabice a seřídit :) Ta kolobka je normálně použitelná pro 1 psa nebo 2 normální/střední psy. Dva silné ESP zapřahají ke kolobce milovníci adrenalinu - to je "zajímavé" s každou kolobkou :)  (..možná ten těžký paw..by byl bezpečný pro dvojku, já třeba dvojku Majda-Endy 70 kg celkem raděj vyvenčím s tříkolou  ..kdo by krmil ostatní psy, kdybych se někde zramovala :))
Takže já Wooxu pro dvojku silných psů či top závodění nedoporučuji (s tou základní výbavou).

Mivo koupil Wooxu, že užije jen rám a od té doby pokaždé neopomene vyjádřit své mínění :)
Weru byla u nalezení Wooxy, koupila si ji nakonec zase, ale protože zapřahá dvě nádherné mladé fenky ESP a chce závodit, tak logicky přitlačila na dílech.
Pospimu jich pár prošlo rukama a pár jich servisuje.
Na Wooxách jezdí i spousta hobíků, tj lidí s více či méně tahavými psy, co se chtějí protáhnout spolu se svými chlupáči.
(Neznám nikoho co jezdí na yedoo mezeq)

No a dražší kolobku jsme si vybrali, je od Kostky.
Takže Wooxa za slušný peníz, dobrý základ, pro jednoho psa komponenty rozhodně dostačující, vhodná i  pro větší postavy
Kostka tour dog pro ty, co dají sedmičku, lepší komponenty, krátká, lehká, točivá, pro menší postavy.
U nás se dají obě vyzkoušet i se psy.
Na závodech (nejdřív Radíkov) se dají najít a vyzkoušet i další modely.
Nekupovala bych nic, co nejde vyzkoušet se psem a na čem aspoň pár lidí nejezdí

« Poslední změna: 29 Leden, 2012, 01:39 od HelaL »

Offline Nexxi

  • *
  • Příspěvků: 28
  • Karma: +0/-0
    • E-mail
Re:Vella springroad
« Odpověď #12 kdy: 29 Leden, 2012, 10:29 »
s tou yedoo jsem vycházela z recenzí lidí, co mají půjčovnu koloběžek, tím pádem ty kolobky asi dost trpí, když je má půjčenej někdo cizí, maj tam recenzi i workeru i kostky. možná zajímavé počtení pro víc z vás..
http://www.aktivity-sumava.cz/pujcovna-lyze-motokary/kolobezky/kolobezky-modely/
a neberte to prosím jako rejpání, jsem fakt amatér a toto mě zaujalo ta recenze

Offline Hanaka

  • **
  • Příspěvků: 53
  • Karma: +4/-18
    • E-mail
Re:Vella springroad
« Odpověď #13 kdy: 29 Leden, 2012, 19:06 »
Já koupila od MIVA kolobku Woxku, předělal ji k obrazu svému, např, vyměnil odpruženou vidlici,která se jen tak odpruženě tvářila,nejezdíme závodně, ale denně po cestách, drží, jen pneumatiky stály za pendrek
pro hobíky stačí, je to v dobré cenové relaci a na údržbu není třeba VIP servis.Nečtu celé zprávy, není nálada, tak jen pro pohodu všem hobíkům....

MiVo

  • Host
Re:Vella springroad
« Odpověď #14 kdy: 29 Leden, 2012, 21:26 »
Hanako ahoj :), jsem rád že kolobka slouží a hlavně Tvá zpráva zní o něco méně pesimičtěji ( co je to za slovo  :o ). Nevím co Ti je, ale přeji náladu a zdraví !!!
PS : To že mi WOOX leží v žaludku a opravdu s tím nechci nikoho obtěžovat je pouze proto, že jsem byl doopravdy zděšen, když jsem to monstrum vybalil z krabice. Opravdu sběratelský unikát komponentů  ;) v kombinaci s reklamním textem od Stokyho ( promiň že tě do toho táhám )
Helo, co se týče Velly, jsi inteligentní žena a moc dobře víš, že to není žádná pocta pro woox, ale nutný tah "výrobce" který není schopen čelit levné konkurenci a musí do sortimentu začlenit něco levnějšího. To že je Vella dražší než Woox je samozřejmé, tvá řežie je podstatně nižší než režie Velly. Doba je hold taková, že jediným aspektem je pouze cena. Ano, kdo má 4tisíce, nejlepší varianta je woox!!!