Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 SH sportovní linie, testy DNA, čistokrevnost...

Diskuzní fórum > Plemena psů

SH sportovní linie, testy DNA, čistokrevnost...

(1/9) > >>

VencaN:
nešlo by to konkrétněji  :D linie sem linie tam a specielně " belgická  sportovní linie " by mne  zajímala (z toho jde až strach  ;D) a Zero
bývali "značně evoluční" SH (AH)  :D :D ;)

Ondra:
Promin ,ale žadna linie sem a linie tam ,kazda je nečím specificka ,jen mne mrzi ,že v čechach usnuli na vavřínech až na par vyjímek a morava co se týče kvality sportovních psu jde hodne do predu,ale to jen tak mezi reči........takže Joel Reyniers jezdi O na WSA ,ktere vyhrava  a chová tyto psi linie Lakiboden,pokud ti to není jasne podívej se do rodokmenu k jane Henychové do posledního vrhu taktež je tam zastoupene tato linie.taktéž bych ti doporučoval podívat na evropske kennely zabyvajíví se chovem SH ,abys pochopil že ti CELA EVROPA KROME par neznalych lidí zna tyto linie........

VencaN:
tak ti teda děkuji za vyčerpávající vysvětlení, kam se mám kouknout, abych udržel krok se znalci z Moravy ;D :D ;) to kupcům hooodně pomůže
možná by bylo jednodušší (pro nás neznalé trouby) napsat skutečná jména rodičů a co a kde (a s kým) mají odběháno .....(což jistě nebude problém ;)
ale nemusíš se tím nijak trápit, když ti to nepude,  žíli mi to opravdu nerve  :D ;)
huesky den  ;)

sarka:
Ahoj Venco, jen jestli to nebude tím že jseš takova,, stará struktura" ;D ::)

A ten evoluční vývoj mooc nechápeš a zcela zabedněně pořád otravuješ citacema nějakýho standardu :-\ :-X

Ondra:
Myslím že sem inzerát napsal stručne a jasne ,pokud něco nechápeš tak dojed třeba do Trnavky rád ti to vysvětlím pokud máš zajem o štenatko a pokud ne tak prosím neotravuj,Tohle je česka specialita pořád do někoho rýpat na mushingu že?................docela se mi to tady hnusí člověk aby se bal neco napsat ......................pokud sem si všiml tvych článku dobře tak ty se rád zabývaš touto tématikou evoluce že?Stále nějaké připomínky ,ale od kamarádu psi umíš vychvalovat pěkne..........

Navigace

[0] Seznam témat

[#] Další strana

Odpověď

Přejít na plnou verzi