Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Postroj sled - Polar??

Diskuzní fórum > postroje

Postroj sled - Polar??

(1/4) > >>

Radar:
Chci pořídit nové postroje pro SH, má někdo zkušenosti jaký jsou rozdíly mezi "klasickým sledovým střihem" např od Polaru: http://polarpesek.com/czech/index.htm nebo Manmatem, Zerem, Eurohusky stejného střihu..? V ceně jsou rozdíly celkem znatelný, tak jestli to tak je i s kvalitou... ;)

anténa:
Ňák s tebou nikdo nemliví >:(

VKol:
Ahoj,mám postroje od Polaru na AH a jsou docela dobré.Nejstarší asi tři roky a nic se nikde netrhá,jen  kaničky na připnutí.:-)

ježura:
Krom Eurohusky mám od všech značek doma něco (větřinou někde vyhrané, jinak si šiju sama) a jako nejslabší se mi jeví Polar, časem se trhají švy. Manmat i Zero drží.
Ale může to být náhoda vzhledem k "malému vzorku testovaného materiálu".


--- Citace: anténa  18 Prosinec, 2010, 21:40 ---Ňák s tebou nikdo nemliví >:(

--- Konce citace ---

Jo, všichni sedí na netu 24 hod denně a číhají aby mohli okamžitě odpovědět, kdyby se náhodou někdo ptal :P

Mirek Kremlička:
Co jste si to dali za přezdívky? :o Se jednou svezete na Brdech a už je z vás radar a anténa. ;D
My teď máme objednané první zkušební kousky od Fajfky, takže až dorazí, můžeme poreferovat. Taky jsme řešili dilema, kterou značku a vyšel nám Fajfka. Trochu jsme vycházeli z bývalého AB sportu, těch máme poměrně dost a za ty roky na tom nejsou tak nejhůř. Hlavně jde ale o to, že neberou vodu a dobře schnou. Dle informací Eriky, by jejich materiál neměl brát vodu také a když vezmu kdo s nimi jezdí (Havrda, Vondrák), tak si myslím, že kvalita bude OK. Cena je bohužel vyšší.
Manmat, kvalita OK, ale v mokru naberou vodu jak houba. Taky už je máme nějakej pátek, takže nevím z čeho šijou teď, možná už je to jinak.
Uvažovali jsme i o Fasterech od Zera, ale někde jsem se dočetl, že jejich hlavní výhoda je ve volných zádech pro cválající psy, no a při delších tratích si toho cvalu moc neužijeme.
Toliko náš názor.

Navigace

[0] Seznam témat

[#] Další strana

Odpověď

Přejít na plnou verzi