Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Nový Dům 2010

Diskuzní fórum > Závody

Nový Dům 2010

<< < (2/6) > >>

Hrobnice:
Ahojky, sice na Novém Domě pojedu mid a nemám co do sprintu kecat. Ale píšu spíš jako pořadatel. Hrobská jízda taky byla celkem maso-hlavně na začátku, ale rozhodně to začátečníky neodradilo. Naopak si myslím, že ten adrenalin k tomuto sportu patří, spousta lidí si na nudnou trať za chvíli ani nevzpomene. Je jen třeba na meetingu o všem pořádně informovat a samozřejmě rozlišit trať "náročnou" od "nebezpečné". Jinak s jedním psem je možné z koloběžky či kola i slézt a kára vydrží hodně. Toť můj názor. Hrobnice

Honza Burian:
Osobne bych byl taky pro delsi trat, ale prihlasili jsme mladyho na CC, prave proto, ze to budou 4 km. Taky jsem tam na CC videl nejaky neznamy jmena, predpokladam, ze ti s tim taky mozna pocitaji. Nechte aspon na CC tu stavajici trat, ackoliv bych sam uvital delsi.
Obecne mi pripada divny menit delku trate o 50-100% (ze 4 na 6-8 km) tyden pred zavodem a po tom, co se prihlasi lidi.

Jana Z.:
A já myslela, že podle závodního řádu platí stáří psů pro sprint a mid starší 1 roku a pro long starší 18-ti měsíců........

kavej:
Opraveno na 12 měsíců. Martin je rozhodnutý trat nemenit pokud to nepujde bezpecne, a na 8km uz vubec ne, da prednost kratsi a bezpecnejsi. Zajimavy u nas bude mid a na sprint si lidi vzpomenou treba jako na svuj prvni zavod nebo posledni, kde nechali probehnout starouse. Komu se to zda malo, muze jet na Hornik, kde je trat delsi, nebo sedet doma. My budeme radi za novacky, co si ty 4 km prijedou zajet treba az z Ostravy. Je to taky o tech pomocnicich, na jejichz mista jste se tak hlasili, kdyby byli 4 navic, sla by trat natahnout treba pres silnici.... Katka

Zdenda:
Skoda, je to vsechno kvuli novackum-kterych jsem mezi prihlasenymi videla fakt pomalu nebo kvuli pomocnikum??? V Hrobe nebyla trat taky uplne bezpecna, v Kostelci jsem si taky nevsimla, ze bychom jezdili po rovnem bez mokrych korenu, kamenu, atp. a novacku a prilezitostnych zavodniku tam je taky hodne...Jak pise Hrobnice-vse se da oznamit na musheraku a jednoho psa si ve spatnem terenu snad zvladne i zacatecnik!Proc neustale menis, to co uz si jednou nahlasila?

Navigace

[0] Seznam témat

[#] Další strana

[*] Předchozí strana

Přejít na plnou verzi