Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Nový Dům 2010

Diskuzní fórum > Závody

Nový Dům 2010

(1/6) > >>

kavej:
Jelikož se nám množí dotazy od nováčků a lidí, kteří ještě na žádných závodech nebyli, zda mohou přijet a zkusit to, tak píšu sem a zvu - můžete :)! Většina sportovní špičky bude na Mistrovství republiky na Horníku a sprintovou trať máme 4km, s jedním mírným stoupáním a klesáním, jinak rovinku, takže podmínky na "zkušenou" jsou ideální. Je třeba se seznámit aspoň se základními pravidly, která jsou pěkně shrnuta zde: http://www.zufrikteam.cz/vrouteckysprint/prav.html
a pejsek, co startuje na sprint, musí mít aspoň 12 měsíců. Rádi uvidíme i útulkáčky. Aktuální info o závodu zde: www.startkrivoklat.webgarden.cz Těšíme se! Katka Kuraková

RomanH:
Není 4 km trochu málo, to se nevyplatí ani jezdit. Sprint v toto dobu, kdy už každý trénuje a sezona je v plném proudu se jezdí okolo 6-8 km. Neříkej že nejste schopni natáhnou o 2 km více. 

kavej:
Martin rika, ze to nejde, ze to zkouseli, bohuzel to planuji mistni. Pry max. o 100m, ale tam si individualove nabijou hubu. V nedeli jeste zkusi posledni variantu. Nebo to muzem dat 2x, ale to bude zase spatne, ze :). K. K.

HuskyW:
Osobně jsem pro, aby se to jelo dvakrát. A úplně ideální by bylo, kdyby se to dalo napojit někde na trati, ale tu já neznám, tak nevím, jestli je to reálné. Pokud je to rovinatá pohodová trať, jak říkáš, tak tím spíš by to nebylo na škodu :) Ale je potřeba tohle dát vědět předem, kdybyste se pro to rozhodli, ne na místě  ;)

kavej:
Ahoj, tady Martin.
Ano, můžeme nastavit trat, která s větší části bude kopírovat mid, ale nebude tak pohodová, jak byl původní záměr trasy sprintu. Je tam dost prudké klesání přes kořeny a  klikatý sešup rovnou přes brod (asi 20 cm vody). Pro nováčky docela maso, na kole a koloběžce to bude hodně házet zvlášt pro toho, kdo na to není zvyklý. Budu respektovat názor většiny, ale všem se zavděčit nemůžu. Někdo tam bude vůbec poprvé, a  zbytečně náročná trat by ho mohla odradit od dalšího sportování.  Dvoukolová varianta nepřihází v úvahu. Start a cíl jsou od sebe poměrně vzdáleny, navíc při průjezdu do druhého kola by se muselo projíždět stake outy kolem záchodů, vody i občerstení a znovu startem, takže na startu docela zmatek. Prostor je bohužel omezený. V neděli budeme revidovat trať, nejpozději v neděli večer dáme na web konečnou délku tras.  Víc po mě nechtějte, i tak toho mám až nad hlavu . Martin

Navigace

[0] Seznam témat

[#] Další strana

Přejít na plnou verzi