Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 prosím o radu jak na bikejöring

Diskuzní fórum > Trénink

prosím o radu jak na bikejöring

<< < (2/83) > >>

zuza:
 :D tak to me trochu uklidnuje, ze v tom nejedu sama. Pokusim se zitra potrenovat s novymi informacemi od vas. Jen s tou rychlosti nevim nevim, misto botek na tapky budu asi muset vozit nahradni brzdovy desticky. Je to blazen do behani ::)

HelaL:

--- Citace: zuza  02 Duben, 2010, 13:08 ---.. Ale vubec nevim jak na to, kam si mam psa uvazat...

--- Konce citace ---
Jestli to máš v dojezdu, přijeď, potrénujeme společně, vybereme nejvhodnější způsob, možná si pár pádů ušetříš :)

(Silůvky u Brna, tel. 604 156 613)

pospa:
Také možnost trénování Alojzov-Prostějov ;)

Zuza:
dik za nabidky, ale mame to trochu zruky, my se pohybujem po lesich a loukach v okoli Kerska a Polabi.  :-[, ale jestli pojedem na dovcu na Moravu, tak Brno budem mit mozna po ceste   :D

Petra:
Ahoj, pokud vím, jezdí někdo se spřežením v okolí Sadském, to bys neměla tak daleko a nebo se stav někdy v Lysé, my sice se psem taky teprve začínáme, ale aspoň nebudeš sama kdo má tak šíleného psa. A nebo v Mladé Boleslavi na závodech. Já mám při ježdění hlavně problém s tím, že mi nechodí rovně před kolem, ale po počátečním úprku pak začnš běhat buď u jednoho nebo druhého okraje cesty a nechce pochopit že má běžet uprostřed :-)

Navigace

[0] Seznam témat

[#] Další strana

[*] Předchozí strana

Odpověď

Přejít na plnou verzi