Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 doprava na závody-

Diskuzní fórum > Co se jinam nevešlo

doprava na závody-

<< < (2/93) > >>

sarka:
Děti vozím klasika v autosedačkách.  Na ty závody co se chystám ted nepojedou.  Hele, já se tady s.ru s 300 kiláčkama v civilizaci a ted jsem si přečetla  o potížích Jany Hen.  Tak doufám že nám všech jízda dopadne dobře.

Majký:
Šárko, ty takový nebojácný řiďič Škody-120, musí dojet s Felicií jak prd:).. Ale když budeš chtít, tak mám někde v dílně velký oranžový trojúhelník na traktor, který když přiděláme na vlek, tak se ti všichni zdaleka vyhnou ;D, těšíme se a šťastnou cestu.

ježura:
Na co trojúhelník...Šárka naváže podprsenky ;D

sarka:
Podprsenky mi vyhodil manžel mumlaje něco o praštěný ženský, když měl jet s přívěsem on. Ten trojúhelník bych ale chtěla, přivezeš mi ho do Deštnýho? Ted tam mám stuhy v národních barvách a ještě vylepším praporkama z utěrek.

Majký:
Jo, podprdy jsou dobrý ;D.. I když v nějakém případě by mohly ohrožovat víc vlek, než cokoli jiného ;D.. Každopádně trojúhelník beru, jen bude chtít zjistit, jestli není určen pouze pro traktory a valníky, abys ještě neslízla nějakou pokutu?..

Navigace

[0] Seznam témat

[#] Další strana

[*] Předchozí strana

Odpověď

Přejít na plnou verzi