Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 doprava na závody-

Diskuzní fórum > Co se jinam nevešlo

doprava na závody-

(1/92) > >>

sarka:
Možná se mi vysmějete, ale jak se blíží závody na který bych měla jet, mám strach z tý 300 km dlouhý  cesty.  Moje konktrétní podoba strachu je to, že nám při nehodě někdo zozšmelcuje přívěs se psama.  O sebe a ani o kámošku co nás tam poveze svojí felicí takový strach nemám.

Mám dvě možnosti, bud se nedat zastrašit svojí vlastní osobou a nebo zůstat doma. ( nejbezpecnejší varianta by byla jet tam se saněma po ose ;D).
Co  vy na to?

HelaL:

--- Citace: sarka  15 Leden, 2010, 08:35 ---Moje konktrétní podoba strachu je to, že nám při nehodě někdo zozšmelcuje přívěs se psama.
...
Mám dvě možnosti, bud se nedat zastrašit svojí vlastní osobou a nebo zůstat doma. ...

--- Konce citace ---

Někteří říkají, že so se má stát, to se stane (v tom případě je zbytečné to řešit dopředu).

Jiní zase říkají, že obrazy, které v mozku vytváříš (tvoje myšlenky, přání a obavy) mají vysokou šanci se realizovat. Tj. když se něčeho bojíš, tak právě TO přivoláš.
(pravověrní materialisté odpustí  ;) ;D )

Takže pokud se bojíš, nikam nejezdi. Nebo jezdi tehdy a tak abys neměla důvod se bát.
Pokud zůstaneš chycená ve strachu, nikam se nehneš a nebudeš žít.
Udělej to nejlepší co můžeš, abys zajistila bezpečí (tank si holt nekoupíš :) )a pak už si jen řekni.. Dělala jsem co mohla, teď už to VYJDE...
(..si přečti třeba 4 dohody od Ruize..jestli chceš, mailni)


sarka:
Helo, tohle je na mě už moc ,,psycho,,   a jinak nedávno jsem se zminovala o obavě, že se mi za jízdy rozpadne kára.. což se mi taky stalo a byla to úplně pohodová zaležitost, naopak výborně zafungovala ovladatelnost mých psů a i když jsem sebou neměla mobil, šel zrovna okolo nějaký člověk, co mi sám nabídl, at si zavolám pro odtah jeho telefonem.

Jinak moje přání mají tendenci se uskutečnovat a průšvihy třeba jako bouračka na motorce dopadají překvapivě dobře.

Možná jsem měla svůj příspěvěk formulovat jinak. Co vy ostatní, naložíte v klidu psy do přívěsu a vyrazíte? Nebo si taky vždycky oddychnete, když jste v pořádku na místě určení?

Ladan:
Naložím v klidu psy do přívěsu a pak si oddychnu, když jsme na místě :)

ježura:
Jako nevyjedu v úplné kalamitě...zvážím riziko, jestli mi to (závody) stojí za to (riskovat zdraví lidí i psů, zrušit auto který mě živí...)
Ale kdyby měl člověk furt přemýšlet co se může stát, tak nevystrčí nos z domu...a i ten na tebe může spadnout (viz. Haiti)
A děti přepravuješ jak? Když tě zezadu napakuje kamion, tak nepřežijou ani psi ve vozíku, ani osádka auta.

Navigace

[0] Seznam témat

[#] Další strana

Odpověď

Přejít na plnou verzi