Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Vetamix - kvalita

Diskuzní fórum > Krmení

Vetamix - kvalita

(1/96) > >>

Kacer:
Zdar vsem,

jak jste, ti co berete vetamix, spokojeni s jeho kvalitou za posledni tri, ctyri mesice? Ja mel v predposledni dodavce jednu nadherne vonavou sisku a dve takove jako ze nadoraz a ted v te posledni jsem nasel uz tri natrzene Mlsiky a tim padem vevnitr krasne rozkvetle sedozelenou plisni :(

Beru maso pro jednoho psa, takze z toho relativne maleho mnzostvi, je to pomerne velky "odpad" :(

Kacer

ježura:
Beru pravidelně velké množství a nesmrdí nic. Mlsíky teda nekupuju.
Pokud jsou natržené, tak proč je převezmeš?

Buráci:
U nás v posledních třech měsících velice kolísavá kvalita. Bereme 25 dvoukilových šišek směsi hovězí - drůbeží jednou za 4 týdny. Zejména listopadová dávka smrděla, že jsme po krmení museli větrat  :(. V prosincové se mi zase podle struktury zdá, že je hodně drůbežího masa, ale aspoň to nesmrdí. Chystám se do Vetamixu na toto téma napsat, pokud by nás bylo víc, tak je to jedině dobře. Lucka

Vojta s Bertou:
Asi 2 měsíce jsme krmili mražený kuřata od vetamixu a byly OK. Včera přivezli kuřata mletý (šišky 1 kg), ještě neodzkoušeno, jsou v mrazáku. Snad to nemelou i se zobákama a  kurníkem ;D
Až to psi ochutnají, dám vědět

sarka:
Vojto, jestli je to co maji ted v akci, tak to je pekne--za ty prachy aby nebylo-- :-\. Krmím tím necelý týden, není to skoro vůbec kostovany.

Jináč mě tuhle Lidunka taky sedala a vykusovala mezi packama.

Navigace

[0] Seznam témat

[#] Další strana

Odpověď

Přejít na plnou verzi