Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Konečně sníh

Autor Téma: Konečně sníh  (Přečteno 36724 krát)

0 uživatelů a 2 Hostů prohlíží toto téma.

palíza

  • Host
Re: Konečně sníh
« Odpověď #60 kdy: 14 Leden, 2010, 09:28 »
To víš nepoučitelný  ::) Ale to už tak 4 roky  :-[

Offline VencaN

  • *****
  • Příspěvků: 888
  • Karma: +130/-109
  • G.Attla :...pes nikdy nedělá chybu...
    • E-mail
Re: Konečně sníh
« Odpověď #61 kdy: 15 Leden, 2010, 09:14 »
 :D  ;) ty voe, včerejší poježdění (15:00 -18:00) bylo tak nádherný (1 zajíc, 1 kočka, 3 srnky na zrychlení, jinak ani živáčka), prostě bombový (jak by řekli mlaďasové) - už to máme skoro celý  "udupaný" , že mě napadla úplně kacířská myšlenka, že pokud u nás vydrží sníh, tak si budem jezdit doma a nebudem se harcovat 300km na závody...(a honit start, a jestli nemám vo 2 botičky míň, a věčný balení, rozbalování...etc)
jak říká mašer Čůza : "...mám já tohle  zapotřebí..."
Nepodezírej hned lidi ze špatných úmyslů,
pokud to lze vysvětlit jejich debilitou.

palíza

  • Host
Re: Konečně sníh
« Odpověď #62 kdy: 15 Leden, 2010, 12:54 »
Já se teď vrátil-33km,Ráďoš v saních  8) Jen mi to všechno lesácí  >:( pohrabali  ??? a někde už lezou šutry  :'( Jestli přijde lehká obleva,tak jsem v řiti a přesunuji se jinam.  ::) Taky mě napadlo,vyprdnout se na závody a jet do Veclova   :D ,jen kdybych ty Šediváky neodjel všechny,tak to cejtím,že tam musím  :-\

Offline ježura

  • *****
  • Příspěvků: 587
  • Karma: +15/-0
    • E-mail
Re: Konečně sníh
« Odpověď #63 kdy: 16 Leden, 2010, 17:06 »
Omlouvám se všem motorkářům a čtyřkolkářům, na který jsem kdy v lese dělala sprostý posuňky. Když jedou dvě čtyřkolky za sebou, tak je to skoro jako by mi to projela rolba. ;D
Ráno jsem vyrazila na běžkách na průzkum a narazila na tuhle stopu...parádní cca 12 km okruh. Akorát spojku k baráku jsem si z cvičnách důvodů 3x sjela na bobech (což je taky skoro jako rolba :-X), takže led je rozšmelcován a psím nožičkám neškodný. :)

Offline VencaN

  • *****
  • Příspěvků: 888
  • Karma: +130/-109
  • G.Attla :...pes nikdy nedělá chybu...
    • E-mail
Re: Konečně sníh
« Odpověď #64 kdy: 16 Leden, 2010, 17:36 »
Akorát spojku k baráku jsem si z cvičnách důvodů 3x sjela na bobech (což je taky skoro jako rolba :-X), takže led je rozšmelcován a psím nožičkám neškodný. :)
to budeš mít asi dooost z kopce, že se boby pohly... :D  ;)
« Poslední změna: 16 Leden, 2010, 17:40 od VencaN »
Nepodezírej hned lidi ze špatných úmyslů,
pokud to lze vysvětlit jejich debilitou.

Offline ježura

  • *****
  • Příspěvků: 587
  • Karma: +15/-0
    • E-mail
Re: Konečně sníh
« Odpověď #65 kdy: 16 Leden, 2010, 17:40 »
to budeš mít asi dooost z kopce, že se boby pohly... :D  ;)
Hooodně z kopce... na káře se to hooodně bojím sjíždět :-X
škoda že nikdo nenatočil, jak jsem se ráno po té ledové krustě škrábala na běžkách nahoru...to by ses teprv pobavil ;D  (měla jsem s sebou na volno Bucka...na to že hovno vidí se mi dost smál :D )

Mirek

  • Host
Re: Konečně sníh
« Odpověď #66 kdy: 16 Leden, 2010, 20:29 »
Tak Sára dnes ve Veclově odjela skoro 47km a podmínky téměř ideální. Velká většina pohrabaná od lesáků, ale sněhu stále dost a něco jsem ujel Buranem. Až na problémy s kotvením do 5cm sněhu na asfaltu byla docela spokojená.

Offline Gwen a Dinulka

  • **
  • Příspěvků: 75
  • Karma: +12/-2
    • Moje fotky
    • E-mail
Re: Konečně sníh
« Odpověď #67 kdy: 17 Leden, 2010, 12:12 »
My jsme si včera s Dinulí (a nejen my ;)) užívaly sněhu a výborně upravené trati na Vysočině  :)

http://gwen.rajce.idnes.cz/Trenink_na_Horniku,_16.1.2010/

Palíza

  • Host
Re: Konečně sníh
« Odpověď #68 kdy: 19 Leden, 2010, 20:10 »
 :'( Tak hlásím na Orlíku leje už od 15:30 teplota jde trochu dolu(+0,6)ale prší stále.Zítra jsem chtěl jet poslední tréning před Janovičkama,ale jestli to zmzne,tak v rámci šetření tlapiček na to prdím.Na Janovičky jsem ani moc nechtěl jet,ale dnešek rozhodl  :-\ díky našeptávačko.  ;)


Offline xaelian

  • *****
  • Příspěvků: 67427
  • Karma: +0/-0
Re:Konečně sníh
« Odpověď #70 kdy: 01 Listopad, 2023, 06:23 »
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинйоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоtuchkasинфоинфо

Offline xaelian

  • *****
  • Příspěvků: 67427
  • Karma: +0/-0
Re:Konečně sníh
« Odpověď #71 kdy: 06 Prosinec, 2023, 08:29 »

Offline xaelian

  • *****
  • Příspěvků: 67427
  • Karma: +0/-0
Re:Konečně sníh
« Odpověď #72 kdy: 06 Prosinec, 2023, 08:30 »

Offline xaelian

  • *****
  • Příspěvků: 67427
  • Karma: +0/-0
Re:Konečně sníh
« Odpověď #73 kdy: 06 Prosinec, 2023, 08:31 »

Offline xaelian

  • *****
  • Příspěvků: 67427
  • Karma: +0/-0
Re:Konečně sníh
« Odpověď #74 kdy: 06 Prosinec, 2023, 08:32 »