Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Konečně sníh

Autor Téma: Konečně sníh  (Přečteno 35771 krát)

0 uživatelů a 2 Hostů prohlíží toto téma.

Palíza

  • Host
Re: Konečně sníh
« Odpověď #30 kdy: 12 Leden, 2010, 11:04 »
Venoušku,pojedeš na ty Janovičky?Mě je to nějak jedno,spíš bych vypustil (chechtáky)  :'( Ale jestli pojedeš,tak začnu balit a nějak to zvládnu  :P

Palíza

  • Host
Re: Konečně sníh
« Odpověď #31 kdy: 12 Leden, 2010, 11:08 »
Zeleninko,Béďa tě neuvidí  ::) leda bych ho zapřáh obráceně  ;D ,ale to by se mu blbě běželo  :D

radkaPal.

  • Host
Re: Konečně sníh
« Odpověď #32 kdy: 12 Leden, 2010, 11:46 »
Verčo - díky za zastání, přece v tý škole nemůžu bát pořád, né?! ;D A jinak trénink a lá ledovka byl vážně moc vtipnej, aspon jsem pomohla silničářům a trochu jim ty cesty protáhla ;D

Offline VencaN

  • *****
  • Příspěvků: 888
  • Karma: +130/-109
  • G.Attla :...pes nikdy nedělá chybu...
    • E-mail
Re: Konečně sníh
« Odpověď #33 kdy: 12 Leden, 2010, 11:49 »
Venoušku,pojedeš na ty Janovičky?Mě je to nějak jedno,spíš bych vypustil (chechtáky)  :'( Ale jestli pojedeš,tak začnu balit a nějak to zvládnu  :P
Já teď budu muset vyřešit příjezd na zahradu, nějakej agilní blbec my tam do cesty navozil cca tatru sněhu
a mám tam furt vlek...tak příští tejden budu schánět traktor na protažení a z toho se to všechno odvine...
jináč dneska v 15:00 odstartuju na saních  :D tak se snad nikde nezabijem... ;)
PS. a Béďa neumí otočit hlavičku, aby se juknul na tetu?
Nepodezírej hned lidi ze špatných úmyslů,
pokud to lze vysvětlit jejich debilitou.

Palíza

  • Host
Re: Konečně sníh
« Odpověď #34 kdy: 12 Leden, 2010, 11:50 »
 ;) A zase není ve škole.  ;D ;D ;D ;D ::) ::) :-*

radkaPal.

  • Host
Re: Konečně sníh
« Odpověď #35 kdy: 12 Leden, 2010, 11:52 »
 ;Dnáhodou, ve škole jsem a mam za sebou uspěšně napsanej test :P bedřich dře jak černej, nemá čas na otáčení hlavy, hahaha ;D

Palíza

  • Host
Re: Konečně sníh
« Odpověď #36 kdy: 12 Leden, 2010, 11:55 »
Venoušku,pojedeš na ty Janovičky?Mě je to nějak jedno,spíš bych vypustil (chechtáky)  :'( Ale jestli pojedeš,tak začnu balit a nějak to zvládnu  :P
Já teď budu muset vyřešit příjezd na zahradu, nějakej agilní blbec my tam do cesty navozil cca tatru sněhu
a mám tam furt vlek...tak příští tejden budu schánět traktor na protažení a z toho se to všechno odvine...
jináč dneska v 15:00 odstartuju na saních  :D tak se snad nikde nezabijem... ;)
PS. a Béďa neumí otočit hlavičku, aby se juknul na tetu?
Béďa má bloklej krční obratel  ;) tak hlavička otočit nejde.  ;D Dnes také v 15:00  33km v neujetým  >:( tak to bude prdel  ::) Beru čelovku  :P

Palíza

  • Host
Re: Konečně sníh
« Odpověď #37 kdy: 12 Leden, 2010, 11:57 »
;Dnáhodou, ve škole jsem a mam za sebou uspěšně napsanej test :P bedřich dře jak černej, nemá čas na otáčení hlavy, hahaha ;D
Aby nedřel,když je černej  ;D  ;D Tebe se musejí zastávat šikmovoký?  ??? ;D

Offline Elina

  • **
  • Příspěvků: 79
  • Karma: +4/-14
    • E-mail
Re: Konečně sníh
« Odpověď #38 kdy: 12 Leden, 2010, 12:35 »
Venoušku nesháněj traktor, zapřáhněte nás s Ráďou na běžky a máš protažíno hned  ;D Abych si toho chudáčka pana pacičku nevzala zase na prázdniny, když musí takhle makat  ::)  ;D já ti dám šikmovoký  :P

Palíza

  • Host
Re: Konečně sníh
« Odpověď #39 kdy: 12 Leden, 2010, 12:43 »
Pacička:je to bych rád,ale až po sezóně,teď ale musím a chci toho ještě hodně nahěhat.Ale pak.............  :D gaučík,kuřátka od maminky-už se těším  :P :P :P

Béééďa

  • Host
Re: Konečně sníh
« Odpověď #40 kdy: 12 Leden, 2010, 12:52 »
Abych nezapomněl:mám ještě 7 kamarádů,jsou hodní,čistotní,moc toho nesežerou a chtěli by se mnou na dovču do Dejvic  :D ;)

Offline Elina

  • **
  • Příspěvků: 79
  • Karma: +4/-14
    • E-mail
Re: Konečně sníh
« Odpověď #41 kdy: 12 Leden, 2010, 13:35 »
Béďo tý woe to ten perskej koberec asi nerozchodí  ;) sedm statečných bude muset počkat až bude větší holobyt  ;D

palíza

  • Host
Re: Konečně sníh
« Odpověď #42 kdy: 13 Leden, 2010, 07:55 »
Vašíku,ty jsi mi včera moc nevěřil-co?  >:(

palíza

  • Host
Re: Konečně sníh
« Odpověď #43 kdy: 13 Leden, 2010, 08:38 »
 :( Tak ty se mnou nemluvíš,tak já jdu na tréning,včera jsem to trochu zkrátil(22km)Teď chci jet 33, večer mám v plánu ještě 22(ale ty moje plány se mění podle aktuálního rozpoložení  >:( ) a zítra pokořuji 1000km  :P

Offline VencaN

  • *****
  • Příspěvků: 888
  • Karma: +130/-109
  • G.Attla :...pes nikdy nedělá chybu...
    • E-mail
Re: Konečně sníh
« Odpověď #44 kdy: 13 Leden, 2010, 08:59 »
:( Tak ty se mnou nemluvíš,tak já jdu na tréning,včera jsem to trochu zkrátil(22km)Teď chci jet 33, večer mám v plánu ještě 22(ale ty moje plány se mění podle aktuálního rozpoložení  >:( ) a zítra pokořuji 1000km  :P
ale věřil, to my z těch včerejších 23 měli v hlubokým tak 18 a v totál hlubokým 6-7, kdy jen hopsali jak králíci - sněhu po břicha , a tak jsme místama jeli ala  ŠM  :-X, zbytek byl po jednej sanici v kolejích od traktoru a po pěkně ujetým tak 3km,  jinak litr pokoříme asi až v Pá  ;)
Nepodezírej hned lidi ze špatných úmyslů,
pokud to lze vysvětlit jejich debilitou.