Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Odpověď

Odpověď

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 120 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.
Jméno:
E-mail:
Předmět:
Ikona zprávy:

Ověření:
kolik je sedm náct plus tři ? (slovem):

Zkratky: stiskněte shift+alt+s pro odeslání nebo shift+alt+p pro prohlédnutí


Shrnutí tématu

Poslal: Tobi
« kdy: 19 Leden, 2015, 09:07 »

Mibo jsem mezi psy nevidel. Zeptej se tady https://www.facebook.com/groups/kolobezky/?fref=ts
Tobi
Poslal: Ruda
« kdy: 06 Leden, 2015, 10:47 »

zdravím, obnovuji téma. Na jaro plánuji pořízení koloběžky pro dopravu do práce. Máte někdo zkušenosti se značkou Mibo? Slyšel jsem na ni od známého, co ji má půl roku chvále, ale chtěl bych nějaké dlouhodobější reference. Díky
Poslal: pospa
« kdy: 09 Květen, 2011, 09:03 »

Za ty peníze WOOX ;)
Poslal: martinez
« kdy: 08 Květen, 2011, 23:20 »

Ahoj, worker, ale vedic, jsme letos kupovali dcerce(10 let) na "zaučenou", a jsme s ní celkem spokojeni.Entropa s většíma kolama bude ale v terenu určitě praktičtější. Rám vypadá technicky i materiálově na dobrý úrovni,pláště mají jen silniční, horší je to s brzdama(obtížnější seřízení), ráfky a náboje asi budou taky v zákl. kvalitě, to sou ale věci, který se dají řešit časem výměnou za kvalitnější. Na zaučení, vyzkoušení a hobby ježdění dostačující. Navíc je to Český výrobce a pošlou ti to domů v balíku. Nahlídnul sem lehce do předchozí diskuse a tam je zkušeností dost, přesto bych přidal svůj pohled: odpružený vidle bych se u koloběžky v terenu asi bál a u Kostky jsou špatný zkušenosti s ostrým úhlem mezi stupátkem a horním rámem, rádo se to zapichuje o kameny atd.....
Co se týče kvality, tak bych doporučil  "Ženíškovku" alias kolačácha Sušice, to kdyby vás to chytlo. ;)
Poslal: Nexxi
« kdy: 07 Květen, 2011, 15:50 »

Dobrý den, taky bych se Vás zkušenějších ráda zeptala na radu s výběrem koloběžky, kde mám maximální strop finanční 5000kč. Mám fenku kříženku ohaře a NO, která je extrémně aktivní, chodíme běhat, v zimě na postroji na běžky, ale chtěla bych zkusit koloběžku. Nemám zatím závodní ambice (fena je bohužel samotář, který nemá rád ostatní psy). Rozhoduji se mezi koloběžkami - KOSTKA 20" Laser star Downhill cross, WOOX, WORKER Entropy 26"a20 a Yedoo Mezeq Disc. Mockrát Vám všem děkuji za radu, nebo i za případný jiný tip na Vámi vyzkoušenou nebo ověřenou koloběžku do pěti tisíc. Nexxi
Poslal: HelaL
« kdy: 25 Leden, 2011, 18:28 »

Ale hlavne potrebujem poradit s tou velkostou...som v tomto uplny amater...

1. Žádná rada nebude 100 procent objektivní.
Není nad osobní zkušenost. Vyzkoušet, srovnat.. Podívat se s jakými psy a na čem kdo jezdí

2. Koloběžka s velkým předním kolem (26') s hliníkovým rámem váží skoro 12 kg. Ty kolobky v odkazu s ocelovým rámem váží 7-8 (!) kg .. pro děti a dospělé..
Co když si na ni jednou stoupne přítel nebo bude třeba zapřáhnout dva psy.. Vydrží - nevydrží... ? Není drahá, ale pokud nevydrží, jsou to vyhozené dva litry..


Poslal: matavit
« kdy: 25 Leden, 2011, 17:41 »

Prosim o radu pri vybere kolobky: 26"/20" alebo 20"/16"??? Mam 165 cm, 50 kg, a velmi tahavu fenu SH (20kg). Na jar asi rozsirim chov o psa SH. Chcem s nou chodit po cestach a miernom terene, ako luky, polia. Do lesa neviem, lebo ked zbadame srnky, tak by som to asi neprezila :-))) mozno len lesne cesty. financne nieco lacnejsie, co hovorite na toto? http://www.najlacnejsisport.sk/kolobezka-master-2620-p-16919.html, alebo http://www.najlacnejsisport.sk/kolobezka-master-2016-p-16918.html
Ale hlavne potrebujem poradit s tou velkostou...som v tomto uplny amater...Diky za rady!
Poslal: e-kolobezka.cz
« kdy: 18 Listopad, 2010, 14:40 »

Zdravím musherskou komunitu,

jsk jsme psali dříve, rámy koloběžek Kickbike jsou k dispozici.
Prozatím máme v nabídce hliníkový rám Kickbike Max
http://www.e-kolobezka.cz/cs/katalog/kickbike-samostatny-hlinikovy-ram-max-98?formid=catalogueform&brand=1&load=0&weight=0&fulltext=

 a ocelový rám Kickbike Sport G4:
http://www.e-kolobezka.cz/cs/katalog/kickbike-samostatny-ocelovy-ram-sport-g4-96?formid=catalogueform&brand=1&load=0&weight=0&fulltext=

Trochu se zpožděním, ale přeci. Přibude ještě rám XH series, který je ovšem kapánek dražší.

Sportu zdar
Honza Vlášek
e-kolobezka.cz

Poslal: MiVo
« kdy: 19 Květen, 2010, 11:17 »

To je moudré, taky končím. Doufám že moje konstruktivní kritika Vám něco přinese.
Pěkný den
Miloš

PS : ještě že má stoky takovou asertivní mluvčí
Poslal: HelaL
« kdy: 19 Květen, 2010, 10:50 »

re: do prahy se dá dojít i pěšky :D
.. spíš - když nemám na bavoráka, dojedu do Prahy i feldičkou ... :)
Akorát nebudu (a nechci) jezdit 280, kdo chce - musí s jiným.

Stojánek musheři moc neocení, já taky ne, ale znova jsem na něj koukala jestli může být nebezpečný - neměl by: Je 18 cm nad terénem, 11 cm nad spodním krajem rámu. Těžko si představím situaci, kdy by člověk přejížděl takový hrb, aby kolobka zapadla náhle TAK hluboko, aby se zarazila až stojánkem. Nerovnosti běžně bere rám zaobleným náběhem. (No a pokud už by zapadla v rychlosti tak hluboko, jezdec by letěl i bez stojánku :)
Leda snad v těžbě přes hromady tenkých větví po kolena se nějaká haluz mohla chytit :).

Miloši - promiň, ale  už nebudu tuhle diskusi plnit na toto téma, protože by nám to mohlo vydržet do prázdnin  ;)
Navrhuji si to vyříkat osobně, v Hostěnicích jsme připraveni ti čelit :)
Recenze zkusím sehnat a vylepit na samotě.
Poslal: MiVo
« kdy: 19 Květen, 2010, 06:10 »

Helo, já si nechci psát po mailu, já chci aby byl stoky při své prezentaci WOOX objektivní, neplácel nějaké nesmysli o patentovaném rámu a další bláboly, viz jeho popis koloběžky výše tučně  ;).
Protože to co předvádí je klamavá reklama   ;)
Taky jsem čekal/nečekal že bude stoky reagovat na moje hodnocení, třeba mi ho vyvrátí, protože nezávislé hodnocení je pro prodejce tou největší vizitkou.
Taky by na sebe měl být opatrnější, protože až zase bude testovat koloběžku při 70km/h mohl by mu stojánek způsobit nějaké zranění.

Ta koloběžka mi funguje..v původním stavu.. teď jsem byla projet tři mlaďochy mezi loužema. no - normálka
re: do prahy se dá dojít i pěšky :D
Poslal: HelaL
« kdy: 18 Květen, 2010, 22:41 »

tady nejsem já a koloběžka WOOX. Mě z toho vynech  ;D.

OK, Miloši, tož já bych tě z toho i vynechala. Ale ty se nedáš :)

Moc hezky jsi to nazval.. "Naše" koloběžka... (to jsem vážně poctěna...) a jak ji prezentujeme -
Když já se tu "naší" prezentaci vyhnu a napíšu "malý kola=Ženíšek" , ty to hned musíš napravit i přídavkama :)
Ok, uznávám, Stoky si pamatuje, že minule byl napomenut za reklamu, tak teď trošku (víc) vyjel, což mu martin v dostatečně naznačil šesti slovy :)

Já z tvých reakcí moc nechápu v čem ti mám oponovat. Ta koloběžka mi funguje..v původním stavu.. teď jsem byla projet tři mlaďochy mezi loužema. no - normálka.. A pokud chceš dál debatit, tak prosím PO MAILU, aby tu nebylo přewooxováno... (znáš ten stařičký vtip o věčně živém Leninovi...Bojím se otevřít konzervu!) Tož tak (vlastně až tak raděj ne :)
Poslal: MiVo
« kdy: 18 Květen, 2010, 21:43 »

Helo,
tady nejsem já a koloběžka WOOX. Mě z toho vynech  ;D.
Já jsem v pohodě, já si nechci stěžovat, snažím se oponovat  :P.
Tady je VAŠE koloběžka WOOX a VAŠE prezentace proti REÁLU.
K pochopení reálu může pomoci moje "objektivní" kritika.
Takže jestli mě chceš oponovat,.... a nebo raději ne......
Pěkný večer

PS : je moje hodnocení špatné ???

Poslal: HelaL
« kdy: 18 Květen, 2010, 20:07 »

Takže jestli mě hela vážně žádala co konkrétně neodpovídalo avizovanému popisu, tak teď to víš.

Fajn, Miloši, díky za recenzi. Vnímímám, že ty jako špičkový závodník  jsi nebyl uspokojen, přesto, že jsem tě před koupí na levné díly upozorňovala.. Tahle koloběžka opravdu není míněna jako supr typ pro špičku :) ... je spíš pro "normální" lidi. Kdo má top ambice, jistě rád přitlačí a koupí třeba kickbike. :) Doufám že koloběžkařema přijdou nové možnosti i pro ty náročnější... a třeba i nějaká ta nezávislá recenze na kousky v různých cenových hladinách... :)
 
Poslal: MiVo
« kdy: 18 Květen, 2010, 18:10 »

Pokavaď WOOX stojí na ceně, musím říct že máš pravdu  ;).
Na druhou stranu neobjektivní hodnocení hely nebo tvoje ztrácí jakou koliv sebekritiku, takže jediné nezávislé hodnocení které máš, je ode mě  ;D.
Nepředpokládám že by jsi dokázal srozumitelně argumentovat na jednotlivé body kritiky, ale můžeš to zkusit.

A na závěr mi ukaž jedinou věc ( kromě ceny ) proč WOOX  :D.

Vidlice sr suntour
Masivní hliníkový rám patentované konstrukce
Integrované hlavové složení
Lehký hliníkový rám má patentovanou konstrukci, o co nejkratší brzdnou dráhu se starají brzdy Shimano. Lanko pro zadní brzdu je vedeno vnitřkem rámu a po celé délce jej chrání bowden, což eliminuje sníženou účinnost zadní brzdy – běžný problém konkurenčních výrobků. Přední vidlice je odpružená pro co nejpohodlnější jízdu v terénu.


Hele já to vzdávám, máš provdu, prostě za ty prachy:  patentovaný rám, odpružená vidle - žehlička nerovností, brzdy jako řemen, problémy konkurence řeší bovden v rámu a to všechno za super cenu.

Takže jestli mě hela vážně žádala co konkrétně neodpovídalo avizovanému popisu, tak teď to víš.

 ;D  ;D  ;D  ;D

PS : není to klamavá reklama, ....každý chce prodat