Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Aktualizace členské databáze

Diskuzní fórum > Závody

Aktualizace členské databáze

(1/5) > >>

HelaL:
Po delší době byla opět provedena.
Nejsou ještě zavedeny změny, posílané letos gen. sekretáři.
Pokud tam nějaký závodník plánující start v Hils cup chybí, můžeme to ještě dořešit...

HelaL:
Aktualizace členské databáze byla opět provedena.

Kontaktujte mne na levicek@mushing.cz pokud -

- chcete své přístupové heslo do systému mushingu (např. k registraci RZT)
(nezaměňovat s heslem do diskuse)

- pokud se v seznamu licencí nebo členů někdo nenajde
 
- pokud někdo z nově licentovaných letos již startoval a nemohl (bez zveřejněné licence) registrovat svoje RZT a proto by se mu výsledek ze závodu nepočítal do žebříčků. V tomto případě zjednám nápravu.

HelaL:
Aktualizace členské databáze na webu byla opět provedena.

Protože se na mě obracíte s prosbami o RZT (..proč to není automaticky..) - napíši krátké opáčko:

V systému mushingu má musher dvě čísla
DID - dostane při udělení licence - identifikuje osobu mushera. Licence platí, dokud je STK plošně nezruší.

RZT je přihláška konkrétního závodního týmu ke konkrétní sezóně.
Registruje si musher sám, nebo řekne předsedovi, nebo přinejhorším nám..
Na všechny závody seriálu MR je třeba registraci mít!
Aby si musher mohl registrovat svoje RZT sám, potřebuje musher svoje heslo (je jiné než heslo na tuto diskusi). Kdo ho neví, může si o něj napsat.

Kdo má nějaký problém ohledně členů, licencí či registrací, může mi mailnout.

HelaL:
Aktualizace členské databáze na webu byla opět provedena.
Měli by tam být všichni.

Krátké opáčko:

V systému mushingu má musher dvě čísla
DID - dostane při udělení licence - identifikuje osobu mushera. Licence platí, dokud je STK plošně nezruší.


RZT je přihláška konkrétního závodního týmu ke konkrétní sezóně.
Registruje si musher sám, nebo řekne předsedovi, nebo přinejhorším nám..
Na všechny závody seriálu MR je třeba registraci mít!
Aby si musher mohl registrovat svoje RZT sám, potřebuje musher svoje heslo (je jiné než heslo na tuto diskusi). Kdo ho neví, může si o něj napsat.

Kdo má nějaký problém ohledně členů, licencí či registrací, může mi mailnout.

HelaL:
Aktualizace členské databáze na webu byla opět provedena.

Navigace

[0] Seznam témat

[#] Další strana

Odpověď

Přejít na plnou verzi