Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Povídání jen tak...

Diskuzní fórum > Co se jinam nevešlo

Povídání jen tak...

(1/7) > >>

Martina:
Neodfoukla vás včera Emma?

ježura:
Nás to neodfouklo, hučelo to pěkně, ale jsme před větrem poměrně dobře zašití v údolí.
Za to včera na výletě jsme si to užili... vyzkoušeli jsme déšť, liják, prudký liják, bouřku, kroupy, vichřici, polomy, bahenní lázně a na závěr poměrně adrenalinové brodění rozbouřenou Bečvou.
Krom toho občas vykouklo i slunko, objevili jsme prima hospůdku(kde číšnice bravurně překračuje porůznu polehané zabahněné psy a vůbec jí nevadí, že smrdí jak namoklej cirkus), byly nádherný výhledy na Beskydy po dešti...

cztweety:
Malamuti litali v tom lijaku s kroupama venku a snazili se ty kroupy chytat   :D
Jinak to bylo fpoho, jen to odneslo par vetvi na zahrade.

Gwen a Dinulka:

--- Citace: Martina  02 Březen, 2008, 07:22 ---Neodfoukla vás včera Emma?

--- Konce citace ---
Neodfoukla, ačkoli se snažila, zato jsme byli málem odplaveni  ;D



kdyby někdo chtěl kouknout, tak zbytek fotek je tady: http://gwen.rajce.idnes.cz/Hledani_jara%2C_aneb_rande_s_Emou/

ježura:
Nikdy jsem nepochybovala o inteligenci psů, ale Vikina to už vážně přehání, dnes zdrhla při chystání krmení (povedlo se jí nadzvednout branku a vysadit z pantů)...náhoda řekla jsem si, zachránila jsem co nestihla ukrást, strčila ji do kotce, nasadila branku...od té doby už byla venku 2x!!! Ta můra si to pamatuje! Momentálně lomcuje dveřma (nouzově jsem stáhla panty k sobě drátem)...čekám kdy ji načapu s kombinačkama v pacce jak to rozmotává ;D

Navigace

[0] Seznam témat

[#] Další strana

Odpověď

Přejít na plnou verzi