Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 60 psů husky a jejich kříženců prosí o pomoc

Autor Téma: 60 psů husky a jejich kříženců prosí o pomoc  (Přečteno 33220 krát)

0 uživatelů a 2 Hostů prohlíží toto téma.

Offline dejavu

  • *
  • Příspěvků: 17
  • Karma: +0/-0
    • Seznam útulků
    • E-mail
No, tak se toho chopil někdo jiný...
« Poslední změna: 09 Únor, 2010, 22:03 od dejavu »

Offline Djihad

  • ****
  • Příspěvků: 457
  • Karma: +42/-23
  • Zkušenosti jsou nepřenosné.
    • www.sleddogs.cz
    • E-mail
Re: 60 psů husky a jejich kříženců prosí o pomoc
« Odpověď #1 kdy: 08 Únor, 2010, 19:58 »
No jestli nám po tomhle neudělají hloubkovou kontrolu, tak při nás stojí všichni svatí.
-17 x Alaskan husky/ESP, L.P.1996
-Unlimited MID a LONG, komerční jízdy se psy
-krmím masem
-nerozumím dogtrekingu, caniccrossu, bikejoringu, skijoringu, služeb. výcviku a výstavám
-miluji zrzky



Offline HuskyW

  • ***
  • Příspěvků: 175
  • Karma: +16/-6
    • HuskyW
    • E-mail
Re: 60 psů husky a jejich kříženců prosí o pomoc
« Odpověď #2 kdy: 08 Únor, 2010, 20:46 »
Přesně to mě taky napadlo. Ta chlaňovka tam stojí jako vizitka...

sarka

  • Host
Re: 60 psů husky a jejich kříženců prosí o pomoc
« Odpověď #3 kdy: 08 Únor, 2010, 20:52 »
No jo, ale copak my můžem za to, když se někdo chová jak potížista? O mrtvých jen dobré, ale byl to ,,vyhlášený případ,,

Offline Siberian Husky Rescue CR

  • *
  • Příspěvků: 34
  • Karma: +1/-0
    • Siberian Husky Rescue CR
    • E-mail
Re: 60 psů husky a jejich kříženců prosí o pomoc
« Odpověď #4 kdy: 08 Únor, 2010, 22:24 »
Ahoj,
bohužel se jedná o téhož "chovatele", kterému přesně před rokem horkotěžko odebrali patnáct psů, které jsme pak v Rescue nabízeli a povedlo se nám je umístit (moc díky adoptivním majitelům v ČR i na SLK). Situaci jsme s krumlovským útulkem a obecním úřadem řešili, ale měli malé páky na to, aby majitele zbavili všech psů, aby se mu tam již nemnožili a překážkou byly i finance, což je problém i v tuto chvíli. Celý rok se porůznu v celém okolí objevovala štěňata a mladí psi stejného typu a ukazovalo vše na tohoto pána - bohužel, stále se nic nedělo. Jsou to psi velmi zanedbaní, hlavně sociálně, často jou velmi bázliví, s lidmi přišli minimálně do styku. Nicméně po roce práce s nimi někteří tahají i ve spřéžu a jsou miláčky svých majitelů.
Protože se jedná vesměs o křížence huskounů, tak se tomu budeme zase věnovat.
Eliška
Siberian Husky Rescue CR - www.kaya.cz

Offline Majký

  • *
  • Příspěvků: 9
  • Karma: +0/-0
    • E-mail
Re: 60 psů husky a jejich kříženců prosí o pomoc
« Odpověď #5 kdy: 08 Únor, 2010, 23:22 »
Je to hrozné, takových pejsků.. Snad se jim poštěstí a dostanou se k hodným lidem a lepšímu životu.. A ta kontrola by nebyla od věci, jestliže je v Čechách takových nekontrovatelných chovů!!!

Magdalena Hlávková

  • Host
Re: 60 psů husky a jejich kříženců prosí o pomoc
« Odpověď #6 kdy: 09 Únor, 2010, 10:05 »
Dobrý den jsem Magdalena Hlávková prosím vás všechny moc o pomoc.Můj taťka Honza Hlávka umřel hodně nečekaně a já si doopravdy nevím moc rady.
Můj telefon je 736 467 509

Offline dejavu

  • *
  • Příspěvků: 17
  • Karma: +0/-0
    • Seznam útulků
    • E-mail
Re: 60 psů husky a jejich kříženců prosí o pomoc
« Odpověď #7 kdy: 09 Únor, 2010, 10:17 »
Dobrý den jsem Magdalena Hlávková prosím vás všechny moc o pomoc.Můj taťka Honza Hlávka umřel hodně nečekaně a já si doopravdy nevím moc rady.
Můj telefon je 736 467 509
Dobrý den, mluvila jsem s vaším mužem a řekla mu vaše možnosti, problém je v exekuci, která byla uvalena na majetek vašeho otce. Váš muž vám to vše vysvětlí, přý zítra máte jet na místo, obec se poradí i s právníky a věřím, že se situace vyřeší.

Offline kavej

  • ****
  • Příspěvků: 307
  • Karma: +13/-30
Re: 60 psů husky a jejich kříženců prosí o pomoc
« Odpověď #8 kdy: 09 Únor, 2010, 12:56 »
Na www.kaya.cz jsou konkretni zpusoby, jak muzete pomoci. Katka Kurakova

AnetS

  • Host
Re: 60 psů husky a jejich kříženců prosí o pomoc
« Odpověď #9 kdy: 09 Únor, 2010, 13:02 »
Zdravím, nebylo by k dispozici číslo účtu, na které by bylo možno zaslat peníze na nákup granulí? Jsem až od Českého Těšína, tak nevím, jak jinak pomoc. :-\

Offline Siberian Husky Rescue CR

  • *
  • Příspěvků: 34
  • Karma: +1/-0
    • Siberian Husky Rescue CR
    • E-mail
Re: 60 psů husky a jejich kříženců prosí o pomoc
« Odpověď #10 kdy: 09 Únor, 2010, 13:52 »
Pěkný den, zatím jsme vyřešili víc jak 1,5 tuny granulí - zaplatí si je přímo obec, jsou za hodně rozumné peníze. Do budoucna ale peníze budou určitě potřeba na jiné věci okolo a možná pak i na ty granule. Ozvěte se mi prosím na mail info@kaya.cz (přidejte případně i telefon na Vás) a dohodneme se, co a jak bude třeba.
Moc díky.
Eliška Flasarová
Siberian Husky Rescue CR - www.kaya.cz

Offline Mirek Kremlička

  • ****
  • Příspěvků: 377
  • Karma: +68/-5
    • Českou Kanadou
    • E-mail
Re: 60 psů husky a jejich kříženců prosí o pomoc
« Odpověď #11 kdy: 09 Únor, 2010, 17:50 »
Pro paní, nebo slečnu Hlávkovou, Kovboj nabízí pomoc co se koní týká. Teď bude až do konce příštího týdne na závodech, ale potom určitě pomůže. Spojení na něj je 602846242. Požádal mě, abych sem dal teto odkaz.

Offline dejavu

  • *
  • Příspěvků: 17
  • Karma: +0/-0
    • Seznam útulků
    • E-mail
Re: 60 psů husky a jejich kříženců prosí o pomoc
« Odpověď #12 kdy: 09 Únor, 2010, 18:11 »
Pro paní, nebo slečnu Hlávkovou, Kovboj nabízí pomoc co se koní týká. Teď bude až do konce příštího týdne na závodech, ale potom určitě pomůže. Spojení na něj je 602846242. Požádal mě, abych sem dal teto odkaz.
O koně je velký zájem, nabízí se více lidí, s těmi problém nebude, navíc asi spíš pak půjdou do dražby, když je majetek v exekuci

Offline Mirek Kremlička

  • ****
  • Příspěvků: 377
  • Karma: +68/-5
    • Českou Kanadou
    • E-mail
Re: 60 psů husky a jejich kříženců prosí o pomoc
« Odpověď #13 kdy: 09 Únor, 2010, 19:00 »
OK, pokud by byl nějaký problém s koněma, je možno využít spojení na Kovboje.

Offline Siberian Husky Rescue CR

  • *
  • Příspěvků: 34
  • Karma: +1/-0
    • Siberian Husky Rescue CR
    • E-mail
Re: 60 psů husky a jejich kříženců prosí o pomoc
« Odpověď #14 kdy: 09 Únor, 2010, 21:20 »
Hlásí se mi lidi na převozy, na dočasná ubytka, na granule i finance - moc díky všem! Kdokoli další by se mohl přidat, tak přikládám, co aktuálně řešíme. Děkuju moc.

Aktuálně hledáme někoho, kdo by byl ochotem odvézt granule z Olomouce alespoň ku Praze, z Prahy by si je už dovezli z obecního úřadu v Krumlově. Moc díky!

Husky den.

Eliška

1) Sbírám kontakty na dobrovolníky, kteří by byli ochotni případně převést pejsky z bodu A do bodu B. Zatím není třeba, ale ráda bych měla databázi připravenou
2) Hledáme dočasné pěstouny, kteří by se mohli některých pejsků dočasně ujmout, než se jim najde domov - zase sbírám databázi, není zatím aktuální, dokud nebudou další informace. Další budeme průběžně přidávat.

Finance - dle dohody
Granule - zatím jsou dojednané, ale pokdu budete mít nějakou možnost, sem s ní.

Kontaktujte mne prosím na mailu info@kaya.cz, přidávejte telefon. Díky.
Eliška
Siberian Husky Rescue CR - www.kaya.cz