Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 SKJ11

Autor Téma: SKJ11  (Přečteno 41201 krát)

0 uživatelů a 5 Hostů prohlíží toto téma.

Offline TomH - www.rebelsport.cz

  • ***
  • Příspěvků: 189
  • Karma: +14/-0
    • Kennel T.H.
    • E-mail
Re: SKJ11
« Odpověď #60 kdy: 02 Únor, 2010, 13:30 »
Jen k jednokolovym zavodum...
Letos jsem prozatim jel - Border Rush (2x340km), Janovičky (2x300km), Děčín (2x 420km). Při průměrné spotřebě 10l/100km a ceně cca. 28Kč/1l jsem utratil necelých 6000 Kč za dopravu. Ujel jsem celkem 32+32+16+32+32+30+30km na sanich - tj. 204km.
Budu-li počítat startovné - 1200 + 600 + Děčín jako sponzor a člen klubu 0,- - to dělá dalších 1800,-Kč

Takže náklady jsou 7800,- kč bez stravy a ubytování. - Naštěstí jsem jel závod vícekolově - tedy 204km a tudíž mě 1km svezení stál 38kč.

Při představě, že by se jel závod jedno 1kolo - se mi chce plakat, že nesedím doma, protože zhruba 3minuty jízdy by mě takto měly stát 76kč...

Při představě, že bych jel sprint na 10km, by mě asi kleplo...

Proto díky, že se jezdí ASPOŇ 2dny, škoda, že ne více. ;)
« Poslední změna: 02 Únor, 2010, 13:39 od TomH - www.alaskan.cz »
Tom H. / www.rebelsport.cz / ENVY EXTREME TEAM / Ostrava !!!

Offline zimon

  • ****
  • Příspěvků: 255
  • Karma: +28/-1
    • E-mail
Re: SKJ11
« Odpověď #61 kdy: 02 Únor, 2010, 14:07 »
Proto díky, že se jezdí ASPOŇ 2dny, škoda, že ne více. ;)

Souhlas.  Pojdme tedy zaradit jeste nocni etapu, v sobotu vecer.;)

Offline danhakl

  • ***
  • Příspěvků: 167
  • Karma: +3/-1
    • E-mail
Re: SKJ11
« Odpověď #62 kdy: 02 Únor, 2010, 14:13 »
Tak jiny vypocet. V patek prijedu - 2 dospeli, 2 deti, 1 PES. V nedeli odjedu. Ujedu 2x10km.
doprava 2x150km - 800kc
ubytovani cca 8x300kc - 2400kc
startovne - 800kc
jidlo min. - 500kc

celkem - 4500kc na 20km - tj. 225kc/km a na jednoho psa

Offline TomH - www.rebelsport.cz

  • ***
  • Příspěvků: 189
  • Karma: +14/-0
    • Kennel T.H.
    • E-mail
Re: SKJ11
« Odpověď #63 kdy: 02 Únor, 2010, 14:22 »
Tak jiny vypocet. V patek prijedu - 2 dospeli, 2 deti, 1 PES. V nedeli odjedu. Ujedu 2x10km.
doprava 2x150km - 800kc
ubytovani cca 8x300kc - 2400kc
startovne - 800kc
jidlo min. - 500kc

celkem - 4500kc na 20km - tj. 225kc/km a na jednoho psa
Ubytovani (poridil jsem k vuli tomu jine auto, jinak ano) a jidlo (neni zavisle na poctu dni - projis ho stejne..)  me nezajima. Jde o nezavisle naklady.

BTW: O duvod vice, proc zustavat dele... (a jezdit delsi etapy   ;D )
Tom H. / www.rebelsport.cz / ENVY EXTREME TEAM / Ostrava !!!

Offline danhakl

  • ***
  • Příspěvků: 167
  • Karma: +3/-1
    • E-mail
Re: SKJ11
« Odpověď #64 kdy: 02 Únor, 2010, 14:30 »
tak startovne 800,-
doprava 800,-

celkem 1600,-

na 20km - 80kc/km   ;D

jasny - s jinym autem - obytnym je to o necem jinem. ale ja bych to takhle nerozebiral. pokud si zazavodim a mam z toho teda dobrej pocit (to je cely muj problem, ktery se tu snazim od zacatku vylicit), tak je mi jedno kolik to stoji.
Ale pokud mam takovy problem (si zazavodit s nekym odpovidajicim) jenom ja, tak je to holt jenom muj problem a basta  ;)

Offline zimon

  • ****
  • Příspěvků: 255
  • Karma: +28/-1
    • E-mail
Re: SKJ11
« Odpověď #65 kdy: 02 Únor, 2010, 14:32 »
Tak treba na Horniku, jsem za sobotu a nedeli najezdil krome 24 zavodnich km, dalsich 30 km nezavodnich, manzelka taky cca 40 km za 2 dny,a coz je hlavni bez vozejku, protoze mimco jsem hlidal ja, a Sabca(3,5 let) stravila spoustu casu na snehu, nasla si tam i kamosky a ani nechtela domu.  Takze jednoznacne efektivne straveny vikend.  

Offline danhakl

  • ***
  • Příspěvků: 167
  • Karma: +3/-1
    • E-mail
Re: SKJ11
« Odpověď #66 kdy: 02 Únor, 2010, 14:36 »
Tak jeste. I kdybych to mel cely zadarmo a nemel z toho dobrej pocit, ze jsem si zazavodil, tak nema cenu tam jezdit. Ztrata casu.
To muzu jet na vidend na chalupu na hory a lyzovat o sto sest.
Ale vim, tohle ty resit asi nemusis.

Offline zimon

  • ****
  • Příspěvků: 255
  • Karma: +28/-1
    • E-mail
Re: SKJ11
« Odpověď #67 kdy: 02 Únor, 2010, 14:40 »
Ale pokud mam takovy problem (si zazavodit s nekym odpovidajicim) jenom ja, tak je to holt jenom muj problem a basta  ;)

Dane, tak jsem jeste jednou koukal na vysledky, a myslim, ze jsi mel s kym zavodit, nebo Roman Cermak a Michal Sefrna nejsou souperi?  Vzdyt mezi vama jsou jen 2 minuty a od Michala te deli jen 40 vterin.


Offline danhakl

  • ***
  • Příspěvků: 167
  • Karma: +3/-1
    • E-mail
Re: SKJ11
« Odpověď #68 kdy: 02 Únor, 2010, 14:55 »
Ale jiste, ze jo. Ja si taky zavody na Snezniku chvalim. Jenom se bojim, ze takovych moc nebude/neni. Proto jsem si rekl, ze timto zpusobem (uz tim tematem SKJ11 - sam o sobe trochu provokativnim) nalakame dalsi lidi z rad, jak rekla Hela hobiku, pro me hlavne tech co nemaji oahre atd. a "boji" se s nima souperit.
Jeste me napada, ze do seznamu startujicich na kazde zavody by nebylo spatne dat plemeno s kterym kdo zavodi. Ti, kdo osobne neznaji ostatni, tak se rychle zorientuji a reknou si "zadnej husky a nic podobnyho, ani nikdo "pomalejsi" s oharem, tak tam nejedu" a nebo naopak.
(myslim, ze maxicky to tam pisou)
« Poslední změna: 02 Únor, 2010, 14:57 od danhakl »

Offline ToBa

  • *
  • Příspěvků: 35
  • Karma: +11/-0
    • www.darhaya.cz
    • E-mail
Re: SKJ11
« Odpověď #69 kdy: 02 Únor, 2010, 16:55 »
Tak teda náš názor, mám pocit, že když si pořídíš nějaké plemeno je to srdcová záležitost, tedy u nás doma to tak je (po huskounech jsme toužili, mushing tady hltali a teď už je konečně máme doma, i když jsme věděli, že v otevřených kategoriích nejsou až tak konkurence schopní). A sportovat s nimi budem i kdyby zrušili všechny uzavřené kategorie a třeba budem pokaždé poslední. Na závodech totiž, jak začínáme poznávat se potkávají fajn lidi, navíc stejně postižení  ;D. Jo a sněhulák by ve skj nevyhrál ani kdyby měl zapřáhnuté čtyři nejlepší ESP. Kdo byl v Janovičkách pochopí. Ahoj všem Tomáš a Barbora

Peter

  • Host
Re: SKJ11
« Odpověď #70 kdy: 02 Únor, 2010, 18:31 »
Mne sa osobne vidi vikendove jazdenie malo...ja by som bral etapak....tak týzden na snehu  a aspon 7 etap....nech je dovod cestovat tolko kilometrov.... :P ::)

Offline Buráci

  • ***
  • Příspěvků: 122
  • Karma: +3/-9
    • Honzíkův blog
Re: SKJ11
« Odpověď #71 kdy: 02 Únor, 2010, 20:18 »
Etapák je ale přece něco jiného. Jel bys na týden na závody, kde by se každý den jezdilo stejných 20 km?
Za sebe: Na etapovém závodu v canicrossu jsem byl vloni na dovolené a bylo to supr a když to vyjde, letos pojedu zas. Na závod, kde bych běhal denně dokola totéž, bych nejel.
Krom toho asi mluvíš o spřežení, a nejsi hobík s jedním psem.


Offline xaelian

  • *****
  • Příspěvků: 67427
  • Karma: +0/-0
Re:SKJ11
« Odpověď #73 kdy: 01 Listopad, 2023, 07:31 »
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинйоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоtuchkasинфоинфо

Offline xaelian

  • *****
  • Příspěvků: 67427
  • Karma: +0/-0
Re:SKJ11
« Odpověď #74 kdy: 10 Prosinec, 2023, 15:17 »