Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 českou kanadou

Autor Téma: českou kanadou  (Přečteno 7896 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline martin

  • *
  • Příspěvků: 11
  • Karma: +0/-0
    • E-mail
českou kanadou
« kdy: 02 Únor, 2012, 18:22 »
zdravím na kanadu jak to u vás vypadá se sněhem a jestli budou 11-12.2 závody díky.

Offline Mirek Kremlička

  • ****
  • Příspěvků: 377
  • Karma: +68/-5
    • Českou Kanadou
    • E-mail
Re:českou kanadou
« Odpověď #1 kdy: 02 Únor, 2012, 18:56 »
Včera jsem na skůtru projel celou trať a zhruba z 95% je sněhu dost. Trochu horší je to pod hustými stromy a nejhorší je úsek, který je shrabaný od lesáků, tomu se ale dá vyhnout. Můj celkový dojem je, že by bylo škoda tuto trať, byť s menšími nedostatky, nevyužít a závod odvolat, byť by to bylo spíš na starší skluznice.
Všechno ale záleží na tom, jak se situace vyvine do příštího týdne. O víkendu by snad mohlo trochu sněžit a to od jihu, takže by nám to mohlo pomoci. Obleva nám tentokrát výjmešně nehrozí, takže to co tu je snad neodplave. Hlavní obavu mám z toho, aby nějaký aktivista nezačal nesmyslně hrabat cesty, které jsou v zásadě pro teréňák i pro nás sjizdné.
Zítra ráno jedu na lesy, domluvit a potvrdit konečnou podobu trati a pokusím se zapůsobit na to, aby zbytečně nehrabali. Jakmile budu mít nějaké další zprávy, tak se ozvu. Konečné rozhodnutí padne tradičně ve středu večer.

Offline Gwen a Dinulka

  • **
  • Příspěvků: 75
  • Karma: +12/-2
    • Moje fotky
    • E-mail
Re:českou kanadou
« Odpověď #2 kdy: 02 Únor, 2012, 19:09 »
Všichni si o víkendu dáme povinně dva, tři panáčky na prašan a to by bylo, aby nebylo  ;)

Navrátilová

  • Host
Re:českou kanadou
« Odpověď #3 kdy: 02 Únor, 2012, 19:18 »
Tak já jdu aktivovat Dana ... ten prašanuje rád ... a účinně!  ::)

Offline Mirek Kremlička

  • ****
  • Příspěvků: 377
  • Karma: +68/-5
    • Českou Kanadou
    • E-mail
Re:českou kanadou
« Odpověď #4 kdy: 02 Únor, 2012, 19:28 »
Tak, tak děvčata, je vidět, že máte správnej přístup k řešení problémů. :)

Offline ježura

  • *****
  • Příspěvků: 587
  • Karma: +15/-0
    • E-mail
Re:českou kanadou
« Odpověď #5 kdy: 02 Únor, 2012, 20:15 »
Pokud je zaktivovanej Navrátil, jsem klidná, sněhu bude dost. ;D

Offline Míra+piraně

  • *
  • Příspěvků: 22
  • Karma: +22/-0
    • E-mail
Re:českou kanadou
« Odpověď #6 kdy: 03 Únor, 2012, 10:37 »
Co se týká Dana, mohou všichni účastníci Oravacallenge potvrdit, že zaříkání "hlavního zasněžovače" MC Metuje, funguje. Štěpánko pošli číslo účtu, ať máme také částečné zásluhy  ;D, samozřejmě se také připojíme Dana ve štichu nenecháme Míra
« Poslední změna: 03 Únor, 2012, 10:39 od Míra+piraně »

Offline ježura

  • *****
  • Příspěvků: 587
  • Karma: +15/-0
    • E-mail
Re:českou kanadou
« Odpověď #7 kdy: 03 Únor, 2012, 11:17 »
Ale zas to zasněžovači nepřežeňte, před chvílí jsem to posleední dva kiláky k domovu hrnula dvoumetrovejma závějema (trošku tu zafukuje) a i v mínus dvaceti jsem se slušně zapotila.

Offline Dan

  • ***
  • Příspěvků: 140
  • Karma: +10/-11
    • aljassky sen
    • E-mail
Re:českou kanadou
« Odpověď #8 kdy: 03 Únor, 2012, 11:19 »
Přátelé..na Vašich účtech není dostatek financí  :'( které by přiměli abych Vám pomohl... ::)
Nařízení metuje o zastavení sněžení musím respektovat... >:(..protože jsem u nich oficialněneoficialně registrován  :P
Pokud by jste však našli nějaký nadbytečný RUM  ;D mužete mi ho posla dom a já se pokusím něco udělat...
Moje aktrivity bohužel směřují na druhou světovou stranu kde je sněhu od 80cm do 120cm...tam netřeba zasněžovat... :-* teploty bohužel kolem mínus 20 a tak mám pro jistotu připraveno 12litru nemrzky...tentokrát se nenechám ukecat že brát RUM je NESMYSL::::: :-X

Offline rychto

  • *
  • Příspěvků: 23
  • Karma: +0/-0
Re:českou kanadou
« Odpověď #9 kdy: 03 Únor, 2012, 13:10 »
Možem potvrdit že Danove skúsenosti su nepopierateľné. a Danečku ja som mal v noci -35stupnov. teraz je to mushing. V elastaky nechaj doma  ;D

Offline rychto

  • *
  • Příspěvků: 23
  • Karma: +0/-0
Re:českou kanadou
« Odpověď #10 kdy: 03 Únor, 2012, 13:20 »
ale asi to trochu prehnal http://www.sme.sk/c/6243755/lad-upchal-potrubia-trha-droty.html na konci clanku  ;D

Offline Jarda Hanuš

  • ***
  • Příspěvků: 111
  • Karma: +12/-0
    • E-mail
Re:českou kanadou
« Odpověď #11 kdy: 04 Únor, 2012, 19:26 »
Dane tak na Kanadu trochu foukni ten stop platil jen pro Janovičky mimochodem tratě po závodech jsou furt super jezdíme tam skoro denně. Jarda

Ufo

  • Host
Re:českou kanadou
« Odpověď #12 kdy: 07 Únor, 2012, 18:49 »
Na českobud. nasněžilo cca 5 cm. Jak u vás?

Offline Mirek Kremlička

  • ****
  • Příspěvků: 377
  • Karma: +68/-5
    • Českou Kanadou
    • E-mail
Re:českou kanadou
« Odpověď #13 kdy: 07 Únor, 2012, 19:14 »
Tady taky. Zrovna sepisuju aktualizaci stránek. Po dokončení, dám i sem. Mirek

Offline Mirek Kremlička

  • ****
  • Příspěvků: 377
  • Karma: +68/-5
    • Českou Kanadou
    • E-mail
Re:českou kanadou
« Odpověď #14 kdy: 07 Únor, 2012, 19:55 »
Takže tato informace by se měla objevit i na stránkách www.ceskoukanadou,cz

Posílám aktuální informace z České Kanady. Na dnešek v noci napadlo cca 3-5cm sněhu a stále pokračují dost silné mrazy. Velká většina tratě je ve velmi dobrém stavu, s cca 30cm sněhu. Na některých místech, pod hustými stromy je sněhu méně a je možné, že saně budou trochu drhnout. Doporučuji tedy použít starší skluznice. Nejhorší místa se pokusíme zavézt sněhem z okolí, aby jich bylo co nejméně. V každém případě je škoda trať nevyužít k pěkné projížďce Českou Kanadou. Midová trať by měla měřit cca 36 km a turistická cca 20km.
Jelikož je přihlášen rekordní počet účastníků, prosíme vás o maximální úsporu místa na úvazišti. Ve směru od Nové Bystřice, směrem na Klášter bude na  pravé straně silnice úvaziště pro velká spřežení, 6 psů a více. Na levé straně bude úvaziště pro individuální disciplíny a pro spřežení do čtyř psů. S přechodem psů menších spřežení přes silnici pomůžou pomocníci.
Připomínám, že všichni účastníci, mimo turistické kategorie musí mít při prezentaci vyplněný Chiplist, ten je ke stažení u přihlášky na stránkách www.ceskoukanadou.cz
Těšíme se na všechny účastníky a věříme, že se letošní závod podaří uskutečnit za téměř ideálních podmínek.