Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 GENESIS TOUR

Diskuzní fórum > Závody

GENESIS TOUR

(1/5) > >>

Pfeifer:
Byly vloženy propozice na GENESIS Tour. Upozorňuji na změnu termínu (začátek v neděli 4.1.2009). Přestože termín byl projednán s obcí již v létě, teprve teď si starosta uvědomil, že nedokážou vyklidit z parkoviště auta Silvestrovských pařičů dřív než v neděli odpoledne. Zatím je přihlášeno 31 závodníků. Ve čtrvrtek slezl sníh z parkoviště a z prvního kilometru trati (zbytek tratí je v pohodě), včera něco napadlo, takže současný stav je na hranici regulernosti. Pokud jetě napadne alespoň pár čísel sněhu všechno bude v pohodě.
Pavel Pfeifer

RomanH:
Ahoj,
 v propozicích uvádíš že se bude závodit podle řádů ESDRA. Pokud si dobře pamatuji tak jsme sice zpracovali nějakou koncepci a dohodli co je pro náš řád vhodné z řádů IFSS + ESDRA a našich řádů. Doposud však nebyl pro závodníky nikde zveřejněn. Co se týká stáří psů tak 18 měsíců platí pro long a pro mid a sprint stáří jeden rok. Je to takto jak v našem současném řádu a také v tom připravovaném.
 Abych řekl pravdu tak i já sám jsem se na Vetamix připravoval a trénoval s hafany kteří jsou mladší 18 měsíců.
 
 Ahoj Roman

TomH - www.rebelsport.cz:
Já to psal jinde, posléze jsem to sejmul, presto - jednali jsme o tom i po minulem rocniku - nezda se mi vubec delka trate pro mid (navic finale MCR) - 3etapy po 24km - no nevim.. Odporuje to jak pravidlum ceskeho SR, tak pravidlum ESDRy.. .. Chapu, ze snehove podminky nejsou idealni, ale asi by bylo vhodne udelat poradek v nasich radech - ktere zrejme stejne platne nejsou... - resp. si je kazdy modifikuje, jak potrebuje.., nebo trochu ubrat z ambicioznosti poradaneho podniku.. Nic proti Pavlovi ci zavodu vubec (klobouk dolu nad odvahou a usilim, ktere do toho dava), ale proste irituje me , ze si obecne hrajeme na neco, co proste nejsme schopni v nasich podminkach splnit.. :-\
..nic vic nic min...

jeste doplnim, nezbyva nez doufat, ze neco jeste napadne a vy to pripadne natahnete tak jak ma.. ;)

Pfeifer:
GENESIS TOUR
Vzhledem k tomu, že firma Vetamix nepotvrdila svoji sponzorskou účast na
závodu, našli jsme nového sponzora. Vzhledem k této skutečnosti
se jméno závodu mění na "GENESIS TOUR" (česká část se bude jmenovat
"CHICOPEE TRAIL").
Dále došlo k některým změnám vynuceným okolnostmi (parkování, nedostatek sněhu), díky kterým byly mírně zkráceny některé etapy a dále byl zrušen volný den mezi Českou a Polskou částí závodu.  Celkově tyto změny přinesou zvýšení obtížnosti závodu, protože závodit osm dní bez přestávky je velmi náročné a ani mírné zkrácení délky závodu tuto náročnost nevyváží. Obtížnost závodu také zvyšuje značné převýšení všech etap. Je jisté, že po skončení závodu, nikdo z účastníků neřekne, že nešlo o náročný mid.

Pokud jde o rozpor propozic a našich platných řádů, Poláci rozhodli takto:
kdo má psy mladší 18 měsíců se může závodů zúčastnit a bude vyhlášen pouze v
rámci MČR a nebude vyhlášen v Husqvarna Tour a Genesis Tour.
Jiný rozpor než věk v pravidlech myslím není.

 
Pavel Pfeifer

brzekm:
Zdravím všechny účastníky a pořadatele Chicopee trailu a na níže uvedené adrese si můžete prohlédnout pár fotografií

www.brzekm.rajce.net/Chicopee_Trail

Martin, Klára a smečka

Navigace

[0] Seznam témat

[#] Další strana

Odpověď

Přejít na plnou verzi