Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 výpomoc svazu

Diskuzní fórum > Co se jinam nevešlo

výpomoc svazu

(1/14) > >>

HelaL:

--- Citace: Dog Friendly Kennel  29 Leden, 2015, 18:22 ---Venco, víš jak - líná huba.. :-)
Za těch 30 éček za nesmyslný DID se klidně můžem na něco zeptat, ne?
Každopádně už jsem se na pár věcí ptal a z těch vstřícných odpovědí neusuzuju, že by to někoho otravovalo.
Tvoje narážka, že se má ptát někdo jinej - má, ale když neptá, tak co? To jako kvůli tomu nepojedu??

--- Konce citace ---

Kluci připomeňte na jaře, že bychom měli zas určit člověka na mezinárodní kontakt. Tak jak to dělávala Soňa Klikarová, Luboš Seidl, chvíli já, myslím i Šimon. Akorát by to měl být někdo schopný běhu na dlouhou trať (myšleno obrazně) ať co rok neměníme adresu kontaktu. Kontakt by měl dostávat hlášky  kongresech IFSS, sledovat cvrkot jako návrhy na změny pravidel.., překládat ostatním hlavní body do češtiny .. a supervisovat i přihlašování na šampionáty (hlídat termíny..) a řešit dotazy závodníků. Je s tím trocha práce. Pokud člověk ty lidi z ESDRA/IFSS zná, je to jednodušší :)

sulika:
Keců na kýble . Místo invektiv a keců mi stačilo poslat do angličtiny přeložený dotaz. S angličtinou se fakt peru. A telefon na mně máte všichni. Začínám být opravdu naštvanej.  Já to fakt dělám zadara. A ve svým volným čase. A za svý prachy. A skoro sám . Místo cobysmemělování sedněte a udělejte . Každá pomoc vítána .

šampon z kerkonoš:
Jirko tak to cele nekomu predej urco se nekdo najde kdo by to delal rad a schuti a vetsim nasazenim. A precejen mlada krev se hodi vsude, o obcasna obnova je nutna!

sulika:
Milý šampóne , cítím velkou odpovědnost za peníze , které jsem převzal do správy .  Leta osvědčený způsob postupu v jakékoliv organizaci , je, že kdo má zájem začne pracovat a až se vypracuje i velí  . Nechť mladá krev přijde a zapojí se . Nikoliv do utrácení jak se již několikrát pokusila , ale do budování. Mladých generací jsem za posledních dvacet pět let viděl nespočet . Nestěžuji si na práci , ale na nedostatek SOUSTAVNÉ pomoci .  :P

sulika:
Mirku je to složité . Helena místo aby pracovala, diskutuje do nekonečna o nesmrtelnosti chrousta na milionech diskuzí .Tady opět objevila Ameriku.  Jsou dva určení lidé anglicky mluvící ,  ke kterým , kromě mně jdou informace. Jeden z nich cca rok info nepřekládá , druhý, který fungoval jako pojistka, překládá věci zásadního rázu protože je jako mnozí z nás pracovně zaneprázdněn. Jestli umíš anglicky pošli mail , budu pokyny a směrnice posílat i tobě.

Jinak vyhrožování je závažná  věc , měl by jsi zveřejnit jména , nebo mlčet.

Navigace

[0] Seznam témat

[#] Další strana

Odpověď

Přejít na plnou verzi