Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 právě mi přišel tento meil.

Diskuzní fórum > SOS pes

právě mi přišel tento meil.

(1/94) > >>

sarka:
Pravě jsem dostala od Veroniky Junahakove meil.

kde mi piše, že díky mě, má potíže s haskounkou Zlejancu a vyhrožuje mi, že mi jí hodí přes plot. Jak se můžu bránit?


Nejsem chovatelka, protože psů je moc a já jsem neodchovala jediné štěne haskouna. Veronika se mě po meilu ptala já jsem jí odpovídala a napsala jsem jí, že mám dvě Zlejancovky a že to jsou pracovité a bezproblematické feny. K ničemu jsem ji nepřmlouvala.To že ona své psy nezvládá já řešit nemohu.
 Se svou rychlostí 6 km v hod na Šedivákovi se opravdu považuju za špičku!!

ježura:
http://www.tombru.com/mushing/index.php?topic=1214.new#new
Už je tady v inzerci.

sarka:
Jo já vím že je v inzerci, ale nelíbí se mi, že mě Veronika vynrožuje, že mi hodí přes plot.

Djihad:
Dneska měli v bufetu moc dobrou sekanou, a ten bramborovej salát, no výborný. Já se svým kuchařským uměním bych takový neuvařil, nebo neusmažil, i když čaj zvládám.

Kacer:
Jeste ze mame tu rYvalitu.

No co Sari, tak budes mit sedum holek ;) Jancikovky znas, a jedna navic nic nejni.

A navic ZADARMO. no neber to :))))

Navigace

[0] Seznam témat

[#] Další strana

Odpověď

Přejít na plnou verzi