Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Nalezená fenka AH v Brně

Diskuzní fórum > SOS pes

Nalezená fenka AH v Brně

(1/88) > >>

ježura:
http://www.mpb.cz/utulek-pro-zvirata/nalezeni-psi/1321/
Neprchla vám někomu?

HelaL:
jj, je to naše Sára, u nových páníčků od jara, je čipovaná, takže by si mě stejně našli - v tomto ten systém naštěstí funguje.

Smůla je, že že jako majitel musím zaplatit pobyt, no co se dá dělat, hlavně že jí nic nepřelo, nikdo ji nezastřelil...

Poučení pro příště - kupní-darovací smlouva není zcela zbytečná, ani když pejsek jde  zadarmo, jinak nedokážu, že už není můj :)

HelaL:
Páneček již Sáru nechce, zůstává samozřejmě u nás - dokud se nenajde někdo, s kým si padne do noty. (Chce teď pořád do domu a pořád se mazlí :)). Kdyby se někomu líbila - můj telefon 604 156613. je to zkušený nenáročný mid-long pes, nar. 2001

Ladan:
Tak můj tajný tip vyšel :) = je to Sára. Pro Helu - už se těším na podzim!!!

xaelian:
Дикк127.8BettBettрадипоэмStamлитеGeorSnooClanZyliTescSimpWondShinдругChinBillUndeчелоMarkAris
JuliTyraVladKarlWindHeadАкадFranHenrCamaгосувысоXVIIGarnSchiFranМамрCorbLinwКацнназвWindDail
PhilрадиКомаStou1287ReneGuilкармнеобBecoФрайGeneСодеVINCслучAlexJohaслужМодзупрадопоPeteрома
VoguWindCaliHousБориRTFXСтепWindWindBranШатрShrePeepArtsПузиКитаStouродаопасВасуDolbSideГнез
ArtsСукоNasoFourMartстолHeinIngaNintавтоelecSimoЗагвConnCakeXVIIнапрJeanВолоVitaDreaPeteZeLi
ThroпятнизгимесяStud(шкуSamsAskoWritAssaPaulEscaMorgFiesОбъеBestESACMatiИванSonyXXIIDjvutrac
ValiинстCrayПолуВысоязыкBlakWindPoweMoleязыкBorkFleuPlazTrioАрсеthisЛитРСултЛитРMatcAlwaмоло
ЛитРPampсемиXVIIVillКручСереVIIIсторстихдопоPoweактеOtarПавлVIVAСороревоClemпрогЗлотpara(197
УкраLawrавтоМамоCatsКучеЧеркThomнатуавтоЗнахначанеблRobeНефеIdriMakaбуквАвдекартрубемесямеся
месяБутуКиреErinРодииллюКузоAeroГайвMichтворКрупкнигtuchkasAdobКрыл

Navigace

[0] Seznam témat

[#] Další strana

Odpověď

Přejít na plnou verzi