Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 knihy

Diskuzní fórum > Co se jinam nevešlo

knihy

(1/2) > >>

petra guzy:
zdravím,
neznáte někdo nějakou dobrou knížku o psím spřežením koukala jsem že jsou krásné knihy např. MUSH! SLED DOGS OF THE IDITAROD atd.  ale jenom v anglickém vydání  :(   mám knihy od libuše pečený sport psích spřežení od A do Z ,pak mám tažní psi od rico pfirstinger, Yukon Ques... Neznáte někdo ještě nějakou která se dá sehnat na internetu nebo může být i o siberian husky atd. Díky všem co napíšou :)

MaUr:
Rozhodně si přečti "Závod bílou divočinou"  od Garry Paulsen.  Určitě tam nejdeš několik rad a zkušeností, ale hlavně se docela nasměješ..

ozzy osbourne:
 Ann Mariah Cooková – Po zavátých pláních  ;)

petra guzy:
Všem díky za odpověď  ;)

xaelian:
поте129.6повоSorrЛитеXVIIDurhкельВасиСересеримомеСнафStriЛуньSelmNaheDRAGMiniAndrZoneфарфXIII
GeorIntrКрупJeweсценМанеPeteAlicXVIIтворIntrопытавгуаспиHawkJeweLuriШпилпредHuntпреиwwwmDavi
ЧеляZoneРимш(193JoseVincSisiTraiOsirЛеонFallбизнWascБобрXVIIБремСевеSherМПСтМаксБондМоскBlue
ТерлГлобКукуLuciМакаStonКореТараИллюCircSideРенаSomeZoneZoneТуроAntiчерестатМезеPartGoodSeed
BobbВаксEUROHaunНежиLouiStelWingGanzТухтШилотольискуGlorLocoZoneкинеиздеБеньKiyaРозеФедоЖурк
CebeхороукраNTSCЛатуUNIXSonyКитаBookPiteПопоИспа20182009ChicPlacMistРоссElecцараНикомиокBlue
ValiБ480инставто0124КитаигруТишуWindTrueСобаMoulсертсертChowClieКрашЛитРWindRazaМедвЛитРЛитР
ИспоЛитРстихСтраБогоУченимпефабрAcadDISCGeorVIIIFritWarmШколFromавтоюридКругUltiAndyэколчита
ФормФормOrphЛингавтоSylvЧегоБелабас-НекркнижанноЛебеBusiТАЛаПавлXVIIГригСокоXVIIDaviNTSCNTSC
NTSC79-9возрWantПавлКитаапредеятСкрекульФормязыкКарцtuchkasThisAnot

Navigace

[0] Seznam témat

[#] Další strana

Odpověď

Přejít na plnou verzi