Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Výtvarná soutěž dětí - Téma mushing

Diskuzní fórum > Co se jinam nevešlo

Výtvarná soutěž dětí - Téma mushing

(1/3) > >>

MaUr:
Pro nefejsbukáře   :)

Přátelé musheři.
Asi před měsícem jsem měl možnost na jedné ze škol v Bohumíně představit zábavnou přednáškou dětem  MUSHING. Dětem jsem se snažil osvětlit historii mushingu a pak i jeho současné formy. V závěru jsem všechny děti požádal, aby mi nakreslily obrázky týkající se mushingu s tím, že 10 nejlepších, které vyberou opravdoví musheři,  svezu psím spřežením.
Vás bych nyní poprosil, abyste vybrali 10 nej obrázku, které se Vám libí.
Obrázky jsou zde           http://pajo.rajce.idnes.cz/Vytvarna_soutez_deti_Z_CSA_mushing/
Vyberte 10 svých favoritů a jejich čísla (jsou vždy v rohu obrázků) mi zde napište.
DĚKUJI.

P.S. Vy co jste hlasovali na FB, tak zde už nehlasujte.   Ještě jednou díky za váš čas.

ozzy osbourne:
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 21, 22
 :)

Katkak:
nejsem sice opravdový musher :) ale...

2, 4, 6, 7, 16, 18, 21, 27, 30, 34

Radek_Duke:
10 jich dokupy nedám... ale nějakým způsobem mě zaujalo více či méně 6 obrázků....
A to 1, 2, 3, 4, 7, 18.... takže tyhle by tam podle mě být měli... :-)
bezkonkurenční je hned obrázek číslo 1... ten nemá chybu... a je docela vtipnej a docela vymakanej do detailů... :-)

knihovnice:
Nejsem opravdový musher, snad mohu také dát tipy. Mně se líbí tyto obrázky: 1, 2, 4, 5, 6, 8, 10, 18, 21, 34.

Navigace

[0] Seznam témat

[#] Další strana

Odpověď

Přejít na plnou verzi