Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Pes na řetězu=týrání..???

Autor Téma: Pes na řetězu=týrání..???  (Přečteno 13742 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline tomek

  • **
  • Příspěvků: 56
  • Karma: +9/-4
Re: Pes na řetězu=týrání..???
« Odpověď #15 kdy: 17 Červen, 2011, 12:26 »
už mě napadlo pronajmout nebo koupit někde kus nějakýho pozemku..ale zase ten strach z toho,že mi je někdo otráví,nedejbože pokrade do gulášu...nevim..zase bych to měl v klidu výjezdem na trenink a žádný sousedy...

Offline Stoky

  • **
  • Příspěvků: 89
  • Karma: +14/-7
    • Chovatelské potřeby
    • E-mail
Re: Pes na řetězu=týrání..???
« Odpověď #16 kdy: 17 Červen, 2011, 16:40 »
Debilní soused je pravý peklo. Ten můj podal zatím jen 8 stížností. Starosta to přišel zkontrolovat a uznal, že je vše v pořádku a už se to dál neřeší.
Jednou dokonce Verča souseda nachytala jak láká psy k plotu, aby je následně mohl mlátit klackem. Pak začnou obavy, když mu dám do držky, tak mě psy otráví, když nic neudělám, tak se to bude stupňovat. Šel jsem na to mazaně přes jeho manželku, která vykazovala jako jediná z rodiny alespoň nějakej rozum a manžela umravňuje.

Offline tomek

  • **
  • Příspěvků: 56
  • Karma: +9/-4
Re: Pes na řetězu=týrání..???
« Odpověď #17 kdy: 17 Červen, 2011, 17:26 »
o 3 baráky dál je pes,kterej vyje...no a čí psy to dělají..moji..:Djá se nebudu se sousedem o ničem bavit..sousedovi naproti sem v zimě povozil vnoučata na saních a byl klid...když tama procházím a oni tam sou,tak se mě ptají,jestli se nepujdem projet..to ten druhej pořád něco remcá...

Offline VencaN

  • *****
  • Příspěvků: 888
  • Karma: +130/-109
  • G.Attla :...pes nikdy nedělá chybu...
    • E-mail
Re: Pes na řetězu=týrání..???
« Odpověď #18 kdy: 17 Červen, 2011, 17:53 »
 :-[ tak odpovědi na vracák jsem se nedočkal.... ???
Nepodezírej hned lidi ze špatných úmyslů,
pokud to lze vysvětlit jejich debilitou.

Jácíček

  • Host
Re: Pes na řetězu=týrání..???
« Odpověď #19 kdy: 17 Červen, 2011, 19:38 »
:-[ tak odpovědi na vracák jsem se nedočkal.... ???
Vendy ,zřejmě néé,jinak asi musíš počkat až bude rozprava ;) ;) ;)

Offline tomek

  • **
  • Příspěvků: 56
  • Karma: +9/-4
Re: Pes na řetězu=týrání..???
« Odpověď #20 kdy: 17 Červen, 2011, 20:19 »
Omlouvám se.uplně sem zapoměl odpovědět..ta zní,že nevím co je vracák at vypadám blbě jakkoliv..:(

Offline VencaN

  • *****
  • Příspěvků: 888
  • Karma: +130/-109
  • G.Attla :...pes nikdy nedělá chybu...
    • E-mail
Re: Pes na řetězu=týrání..???
« Odpověď #21 kdy: 18 Červen, 2011, 10:46 »
 :D njn, tož např. 2m kolmý plot + 0,5m "pletivová nástavba" cca v úhlu 45 až 50 stupňů (či grádů, jak chceš) )naklopená dovnitř ohrady
to už by musela bejt sakra veverka, aby to dala a vyhneš se vázání na řetěz...capito ?
Nepodezírej hned lidi ze špatných úmyslů,
pokud to lze vysvětlit jejich debilitou.

Offline tomek

  • **
  • Příspěvků: 56
  • Karma: +9/-4
Re: Pes na řetězu=týrání..???
« Odpověď #22 kdy: 19 Červen, 2011, 00:56 »
Tenhle nápad už sem taky chtěl aplikovat,jen sem teda nevěděl že to má i název..teď budu zvyšovat kotce-cca 2,2m aby se neřeklo,nový boudy už vyrábím..pak jen pěkně poseču trávník,ucpu psůw pusu masem a pozvu starostku na kolaudačku:Ddíky všem za rady.pozvu aji veterináře..pak drahý sousede dávej další stížnosti..

Offline ježura

  • *****
  • Příspěvků: 587
  • Karma: +15/-0
    • E-mail
Re: Pes na řetězu=týrání..???
« Odpověď #23 kdy: 19 Červen, 2011, 08:13 »
Tomek: Já (aniž bych chtěla rušit tvé svaté nadšení) mám akrobatku, co přeleze i ten vracák. V osmi letech přišla na to, že po mřížích se dá šplhat (do té doby vzorně gepěla v kotci), dali jsme nahoru otočnou tyč, půl roku vytrvale padala, pak přišla na to, jak ji zdolat... i přidělalo se kolem kotce cca 40 cm dovnitř obráceného karisíta...madam nad tím rok špekulovala a včera byla zas venku.
Naštěstí nešplhá aby uprchla, ale přeleze si, když dojedu z práce domů nebo když se chystá žrádlo...prostě nemíní čekat až ji pustím a chce být u všeho první.
Takže bude následovat střecha na kotec (začíná to připomínat klec na tygra)...ovšem jestli tahle ludra bude žít ještě 5 let, a pokračovat stejným tempem... čekám, že budu muset zajet pro inspiraci do nějaké perfektně střežené americké věznice ;D
« Poslední změna: 19 Červen, 2011, 17:56 od ježura »

Offline VencaN

  • *****
  • Příspěvků: 888
  • Karma: +130/-109
  • G.Attla :...pes nikdy nedělá chybu...
    • E-mail
Re: Pes na řetězu=týrání..???
« Odpověď #24 kdy: 19 Červen, 2011, 20:08 »
 :D Leňo, my všichni přece víme, že tvoje Vikina je "ženiální", tak mu nadšení neber a nech ho ať udělá ty vracáky a nemusí vázat
hafuše na řetěz... capišto ???  ;)
Nepodezírej hned lidi ze špatných úmyslů,
pokud to lze vysvětlit jejich debilitou.

Offline ježura

  • *****
  • Příspěvků: 587
  • Karma: +15/-0
    • E-mail
Re: Pes na řetězu=týrání..???
« Odpověď #25 kdy: 19 Červen, 2011, 20:47 »
Není ženiální, je jenom vyčůraná...ale neskutečně :o

Ufo

  • Host
Re: Pes na řetězu=týrání..???
« Odpověď #26 kdy: 19 Červen, 2011, 21:11 »
Odted maji moje holčičky zakázáno ( včetne Pesíčka) se kamarádit s Vikinou. Mohla by na ně mít špatný vliv. Co já pak s Pesáčkem, ktrerej leze přes plot.

Offline ježura

  • *****
  • Příspěvků: 587
  • Karma: +15/-0
    • E-mail
Re: Pes na řetězu=týrání..???
« Odpověď #27 kdy: 19 Červen, 2011, 21:16 »
Odted maji moje holčičky zakázáno ( včetne Pesíčka) se kamarádit s Vikinou. Mohla by na ně mít špatný vliv. Co já pak s Pesáčkem, ktrerej leze přes plot.

Tak možná že zas... s Pesíčkem v žaludku... by Vikizna na to lezení mohla být přece jenom těžká..že bych ušetřila za střechu :-X

Ufo

  • Host
Re: Pes na řetězu=týrání..???
« Odpověď #28 kdy: 19 Červen, 2011, 21:20 »
Si pis, osmiletej vorech, plno chlupu, obojek.. aby si Vikizna neuhnala s Pesáčkem tozro žaludku