Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 nález zbídačený ESP o. Domažlice

Autor Téma: nález zbídačený ESP o. Domažlice  (Přečteno 194151 krát)

0 uživatelů a 13 Hostů prohlíží toto téma.

Offline Olina+Ája

  • *
  • Příspěvků: 19
  • Karma: +0/-1
Re: nález zbídačený ESP o. Domažlice
« Odpověď #105 kdy: 24 Leden, 2010, 14:48 »
pan bobal ma utulek v tachove - tak jsem se obratila primo na ne. http://www.utulek-tachov.wz.cz/

Radek Heller

  • Host
Re: ZAČALO ODEBÍRÁNÍ PSŮ
« Odpověď #106 kdy: 24 Leden, 2010, 15:37 »
Zdravím Vás. Takže hned v úvodu vám chci říct,že až nyní mám možnost se vyjádřit,dříve to nešlo. Ohledně nalezeného psa bych řekl toto:tohoto psa jsem zapřáhl do 14 ky a vyjel jsem na krátkou projížďku. Po asi 1.5 km tento pes začal jevit známky nechuti tahat. Zastavil jsem tedy s problémem(musheři vědí o čem je řeč) a psa jsem ze spřežení odepnul s tím ,že pes poběží za námi na volno. To se však nestalo,zkusil jsem ho naložit na káru ale bál se a skákal dolů.Psa jsem tedy uvázal v rychlosti u cesty a jel objet louku aby se vybili ostatní psi s tím že po objetí louky na cestě zpět po 15-20 minutách ho naložím.Při návratu na místo jsem zde místo psa nalezl pouze vodítko. Zřejmě jsem ho ve spěchu špatně uvázal.Čekal jsem ,že bude pes doma neboť trasu dobře zná.Po zjištění ,že pes domů nedošel jsem ho samozřejmě začal hledat.Mezitím ho však našel p.Anderle. To je ohledně ztráty vše.
  
Věc č.2- stav tohoto psa: Vím,že tento pes nevypadá standardně. Není to však tím,že by nedostával nažrat jak píšete vy. Když jsem začal pozorovat,že tento pes začíná hubnout mrazem,oblékl jsem ho a zvýšil mu krmné dávky.Psa jsem nevysvlékal a tudíž jsem si nevšiml,že hubne dál.Pes nejevil žádné  známky slabostí či únavy.Přiznávám chybu ,že jsem to nekontroloval. Jeho skutečný stav jsem zjistil,až při jeho vysvlečení a následném navlékání postrojů. Věřte mi,radost jsem z toho neměl.Sola jsem přesto zapřáhl,protože bylo zcela evidentní ,že se na jízdu stejně jako ostatní psi těší.Dále následovalo výše uvedené.


Věc č.3-darování psa: Jeden z  důvodů proč jsem psa daroval je přirozený výběr psů vhodných pro tento sport.(Všichni víte o čem mluvím, nebo si někdo z vás nechává pořád všechny psi?)Další důvod byla redukce počtu psů na pro mě únosný.Psi jsem zkoušel nabízet i inzertně ale dva roky se nikdo neozval . Nebyl zájem.Tento pes i když běhal rád není geneticky vybaven pro dlouhodobý pobyt v mrazivých podmínkách. A právě proto ,že mám psi rád jsem byl ochoten ho na základě poptávky p.Anderleho darovat. Nebylo to žádné sprosté zbavení se psa.Psa jsem chtěl darovat až po té co se dá trochu do kupy.Panem Anderlem jsem byl ujištěn,že si psa chce vzít ve stavu v jakém je. Tím ,že se s p.Anderlem znám 25 let a tudíž to není pro mě zcela cizí člověk  jsem s tímto souhlasil.Pan Anderle mě ujistil,že psa chce pro někoho ze svých známých kteří projevili o psa značný zájem a bydlí v RD se zahradou někde na Plzeňsku.

Věc č4.-začalo odebírání psů:S němým úžasem pozoruji kde berete tyto a jiné zcela zcestné informace. Dnes dopoledne u mě byla televize Nova se starostou a veterinářkou krajské veterinární správy, dále byli přítomni p.Bobál senior a p. Bobál junior z Tachovského spolku pro záchranu ohrožených zvířat.Paní zvěrolékařka po prohlídce psů ,podmínek jejich žití a po shlédnutí zásob krmiva naznala ,že neshledává žádný!!!!!!!!!!! důvod proč by psi měli být odebráni.Ani jeden ze psů nebyl a nebude nikým nikam odvezen.


Věc č5-:Mí čtyřnozí přátelé.Dnešní foto: http://mpodolak.rajce.idnes.cz/




A nakonec.  myslím si ,že prvořadá starost každého by měla být starost o sebe sama. Peníze které jste byli ochotni zaplatit na konto Anti Heller si v klidu ponechte a najděte pro ně smysluplnější využití třeba přispějte na týraná zvířata,která to skutečně potřebují. U mě se žádné takové nikdy nenacházelo.Takže nyní snad budete moci v klidu spát a jak pevně doufám snad přestanete o mě šířit lživé pomluvy a nesmysly.Závěrem chci poděkovat všem soudným lidem kteří v této debatě žádali o udělení mě prostoru pro vyjádření. A pro ty ostatní: víte co mi můžete ;) :-*.  můj přístup na net je omezený proto tímto pro dnešek končím. Případné vážně míněné omluvy si zde vyzvednu během týdne. S přátelkým pozdravem Radek Heller

Offline eva

  • **
  • Příspěvků: 68
  • Karma: +3/-1
Re: nález zbídačený ESP o. Domažlice
« Odpověď #107 kdy: 24 Leden, 2010, 15:54 »
jéžííši -čeče,ty bys mohl jít dělat do politiky,mezi ty naše poslance.... :o,co to tady meleš?"jsem si nevšiml,že hubne dál",jak si ho dlouho neviděl?  "začal jevit známky nechuti tahat",ten pes byl u konce svých sil a aby taky nebyl ,no to snad není ani možný
a ten název u fotogalerie "mazlíčci",tak ten mě teda fakt dostal,pchááá ;D
Je mě tě teda  dost líto :'(
« Poslední změna: 24 Leden, 2010, 23:00 od eva »

Radek Heller

  • Host
Re: nález zbídačený ESP o. Domažlice
« Odpověď #108 kdy: 24 Leden, 2010, 16:19 »
Jo a prosím Vás,doufám,že odkaz na dnešní foto mých psů budete šířit  minimálně stejnou rychlostí jako odkazy na hubeného SOLA. U Sola jsem pochybil. kdo z vás nikdy nepochybil ať hodí kamenem. V týdnu se opět ozvu.

mija

  • Host
Re: nález zbídačený ESP o. Domažlice
« Odpověď #109 kdy: 24 Leden, 2010, 16:29 »
Helere máte nás za blbce? Nafotit na oko, jak mazlíte svoje psy,který ve skutečnosti týráte hlady..no tak to je dost ubohý pokus !! Viděli jsme i jiné fotky vašich psů né jenom Sola a i ty ostatní jsou na kost vyhublí. Jste ostuda všech musherů. Každopádně počítejte, že to bude mít ještě dohru....  >:(

Offline eva

  • **
  • Příspěvků: 68
  • Karma: +3/-1
Re: nález zbídačený ESP o. Domažlice
« Odpověď #110 kdy: 24 Leden, 2010, 16:36 »
hellere,jestli si myslíš ,že ty fotky ukazujou něco pěkného,tak to se teda moc mýlíš.Z každého toho psa čiší bojácnost,bojej se tě!páč s nima zacházíš ,tak jak zacházíš,žádnej tě nevítá,couvaj před tebou se staženým ocasem ,tak to sis teda moc s těma fotkama nepomohl.
« Poslední změna: 24 Leden, 2010, 22:43 od eva »

Offline sarah.p

  • ***
  • Příspěvků: 119
  • Karma: +8/-3
    • Tým Česká Kanada
    • E-mail
Re: nález zbídačený ESP o. Domažlice
« Odpověď #111 kdy: 24 Leden, 2010, 16:37 »
Tak by mě teda docela zajímalo pokuď pan Heller tvrdí, že paní zvěrolékařka po prohlídce psů a jejich podmínek žití řekla, že nevidí žádný důvod k odebrání, kde se potom vzal tento inzerát http://www.cz-pes.cz/diskuse/10_10593_0.html, kde co nejrychle shání nové majitele pro 18 odebraných psů pana "mushera" Hellera s přímím kontaktem na p. Bobála? Uznávám, že je možné, že nakonec psi odebraní nebyli ani nebudou a tento inzerát byl jen ukvapenou reakcí potom by odemě patříla panu Hellerovi omluva. Ale je tu ještě jeden takoví postřeh, pod inzerátem jsou dvě fotky jsou na nich psi u bud, myslim si že nejsem jediná, kdo si všiml, že na těchto fotkách je zřetelně vidět, že tam nemají slámu a že jí tam nejspíš ani nikdy neměli. Koukněte pak na fotky co jsem dnes dal pan Heller, no neni to zázrak, že tam tu slámu najednou maj? Doopravdy nemám potuchy jestli psi byli odebráni či ne ani o tom jak to u něj vypadá takže nemám oprávnění ho soudit nemůžu si ale pomoc, když ty fotky porovnám připadá mi to jako maškaráda, aby si zachránil svojí reputaci a my ho uplně neodsoudili. Škoda Radku u nás to máš už spočítaný...

mija

  • Host
Re: nález zbídačený ESP o. Domažlice
« Odpověď #112 kdy: 24 Leden, 2010, 16:40 »
jo a zapoměl jsi před focením na oko naplnit krmením ty misky a pekáče...Chce se mi z tebe zvracet. Sám jsi jako otesan, dopřáváš si a psy jsou jako kostlivci...mimochodem ti psy jsou blahem bez sebe, jak je mazlíš..Ocasy ztažený,evidentně tě milují...

Offline sarah.p

  • ***
  • Příspěvků: 119
  • Karma: +8/-3
    • Tým Česká Kanada
    • E-mail
Re: nález zbídačený ESP o. Domažlice
« Odpověď #113 kdy: 24 Leden, 2010, 16:56 »
Souhlasím s mijou: Jseš ostudou všech musherů! A díky tobě jsme teď všichni ostatní, normální musheři za idioty pro všechny milovníky zvířat a pro obyčejné lidi... Bude nám dlouho trvat než jim dokážem, že ne všichni jsme stejní a než si o nás zase začnou myslet, že můžeme být i užiteční. Doufám, že ti bude udělen doživotní distanc od všech závodů a že se tohle nebude už nikdy opakovat!!

martin

  • Host
Re: nález zbídačený ESP o. Domažlice
« Odpověď #114 kdy: 24 Leden, 2010, 16:57 »
Lidi,já tam dnes s ním byl a psi odebráni nebyli. Fotky Radek dělal proto,aby jste viděli že ne všichni jeho psi jsou takoví jak tvrdíte. A mě jako nestrannému přijde taky divné,že někdo kdo je ochoten si vzít jeho psi ale nemá na benzin na přepravu bude mít na žrádlo pro tři psi navíc. To je docela hustý. myslím si ,že chyba není jen v Radkovi ale i ve vašich neuvážených soudech na základě ničím nepodložených informací.(teď mluvím o odebírání psů). Radek chybu udělal. uznal ji a vyjádřil se .Přijde mi ,že vás snad mrzí,že už nemáte o čem diskutovat. Doufám,že se mýlím. Myslím, že byste si to měli probrat a vyjádřit se k tomu s odstupem. S chladnou hlavou. Mimojiné za chvíli tj. v 17.00 se na nově budou ve zprávách vysílat dnes pořízené záběry u Radka v Klenčí. Jsem sám zvědav. Zatím se mějte a nemějte mi za zlé. Já znám Radka z jiné stránky

mija

  • Host
Re: nález zbídačený ESP o. Domažlice
« Odpověď #115 kdy: 24 Leden, 2010, 17:11 »
Takže vážený Martine, reportáž jsem viděla a Heller je pěkný lhář. Všechny podklady budou předány naší právničce ! Jestli vám tohle přijde , že takto se má starat o psy, tak jste asi stejný jako samotný Heller ! Mě stačilo co jsem viděla v reportáži. Výmysly typu, že si nevšiml v jakém stavu jsou jeho psy, jsou jen snůška keců. Sama chovám psy a do takového stavu bych je nikdy nepřivedla !!! Je mi z Hlllera na blití a  z každého,kdo přivede svoje psy do takového stavu.Jen kost a kůže, drženi na řetězu bez zateplených bud..Hellerovi bych nedala ani plyšáka !

Mucholabka

  • Host
Re: nález zbídačený ESP o. Domažlice
« Odpověď #116 kdy: 24 Leden, 2010, 17:11 »
Radku-nebo Martine, ještě jste nám nevysvětlili z čeho má pes ty odřeniny na velkých kloubech.

Asi se chtěl sámzasebevraždit, tak si je vykousal, že?  >:(

Sam

  • Host
Re: nález zbídačený ESP o. Domažlice
« Odpověď #117 kdy: 24 Leden, 2010, 17:13 »
Dobře, chápu, že se na celou věc díváte jinak, ikdyž bych netrvrdila, že úplně objektivně. Ale já si nemůžu pomoct, z fotek co jsem viděla zrovna láska ke zvířatům nečiší. Fotky na rajčeti na mě působí dojmem něco nafotím, abych neměl ostudu. A argument, že jsem si nevšiml, že pes zhubnul, protože jsem ho nesvléknul, no promiňte..Ať dělám co dělám, dobrý pocit z toho nemám. Novu v 17 hodin neuvidím, pak si to někde najdu. Ale mohl by jste tedy prosím popsat jak je u tohoto pána o psy pečováno. Zajímalo by mě to. Díky.

Offline Hanaka

  • **
  • Příspěvků: 53
  • Karma: +4/-18
    • E-mail
Re: nález zbídačený ESP o. Domažlice
« Odpověď #118 kdy: 24 Leden, 2010, 17:29 »
reportáž budou možná opakovat ve večerním zpravodajství,tak si udělejte obrázek každý sám.Človek, který na to nemá finančně, ale ani psychicky se ve svém dopisu vyzpovídá, že  některé chtěl dát pryč a nikdo se neozval.Proč tedy teď se jich vzdát nechce???

MiVo

  • Host
Re: nález zbídačený ESP o. Domažlice
« Odpověď #119 kdy: 24 Leden, 2010, 17:31 »
Martine, ty jsi srandovní. To mě připomíná jak paní Kulínská přesvědčivě tvrdila, že její manžel v životě na žádnou holčičku nešáhnul, že je to jen pomsta závistivých zborystek. A chudák Kulinský bručí.
PS : co děláš? mámu nebo tátu  ;D