Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Termínový kalendář na tuto zimu...

Autor Téma: Termínový kalendář na tuto zimu...  (Přečteno 6727 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline HelaL

  • Global moderátor
  • *****
  • Příspěvků: 975
  • Karma: +95/-74
    • MushGo
    • E-mail
Termínový kalendář na tuto zimu...
« kdy: 20 Leden, 2014, 18:55 »
tragédie :(   proškrtala jsem co jsem našla, Janovičky najdete pod mid-káry, pokud najdete ještzě něco k doplnění, napište.

Prosím pořadatele, aby aspoň zadali základní propozice, které mohou odkazovat na jejich vlastní stránky, kde lze sledovat novinky... díky :)

Offline michalcz

  • ***
  • Příspěvků: 146
  • Karma: +5/-2
    • E-mail
Re:Termínový kalendář na tuto zimu...
« Odpověď #1 kdy: 20 Leden, 2014, 19:56 »
A proč jsou šktlé ŘÍČKY? Nebude tam snad MR SKJ2?

Offline Jarda Hanuš

  • ***
  • Příspěvků: 111
  • Karma: +12/-0
    • E-mail
Re:Termínový kalendář na tuto zimu...
« Odpověď #2 kdy: 21 Leden, 2014, 08:29 »
Říčky bohužel letos také nebudou. Měli jen jeden volný termín a v něm zrovna lyžařské závody. Vyměnil se šéf areálu a ten o nás zrovna neláme :)).
Zkusíme na za rok vymyslet něco nového.

Offline michalcz

  • ***
  • Příspěvků: 146
  • Karma: +5/-2
    • E-mail
Re:Termínový kalendář na tuto zimu...
« Odpověď #3 kdy: 21 Leden, 2014, 11:05 »
Tak to je opravdu hodně smutná zpráva  :'( pro závodníky skijöringu jeden z nejlepších závodů s velkou tradici. Zajímalo by mi kam se tedy přesune MR dvojek, s adekvátní délkou tratě?

Offline danhakl

  • ***
  • Příspěvků: 167
  • Karma: +3/-1
    • E-mail
Re:Termínový kalendář na tuto zimu...
« Odpověď #4 kdy: 22 Leden, 2014, 20:24 »
a Děčín bude jo?

Offline sulika

  • STK
  • *
  • Příspěvků: 313
  • Karma: +20/-42
    • www.zerodc.cz
Re:Termínový kalendář na tuto zimu...
« Odpověď #5 kdy: 22 Leden, 2014, 21:53 »
Obávám se , že ani Sněžník nebude ,sněhu málo spíš nic. Na saně nic , na káry špatně.Jednáme s Lukášem Čechurou o přesunu některých kategorií na termíny v únoru na Lesnou , až budeme vědět možnosti dáme vědět.Takovou špatnou zimu jsem ještě neviděl. :(

Offline danhakl

  • ***
  • Příspěvků: 167
  • Karma: +3/-1
    • E-mail
Re:Termínový kalendář na tuto zimu...
« Odpověď #6 kdy: 23 Leden, 2014, 10:29 »
no je to hruza

Offline Jarda Hanuš

  • ***
  • Příspěvků: 111
  • Karma: +12/-0
    • E-mail
Re:Termínový kalendář na tuto zimu...
« Odpověď #7 kdy: 23 Leden, 2014, 16:43 »
Co k této zimě dodat na Janovičkách fakt kvetli sedmikrásky.

Offline Kryspi

  • **
  • Příspěvků: 62
  • Karma: +0/-8
    • E-mail
Re:Termínový kalendář na tuto zimu...
« Odpověď #8 kdy: 23 Leden, 2014, 21:18 »
Tahle zima je prostě ideální, pro rekonvalescenci zraněného psa. Není Čeho litovat :) Čeho teda ale lituju jsou ŘÍČKY, to fakt neruště !!! Letos snad, ale pro příště nikoliv, je to super trať !!! Kdo minule nebyl, prohloupil, to byla naprostá idyla !!!

Offline Jarda Hanuš

  • ***
  • Příspěvků: 111
  • Karma: +12/-0
    • E-mail
Re:Termínový kalendář na tuto zimu...
« Odpověď #9 kdy: 24 Leden, 2014, 14:40 »
Nebojte Říčky se budem snažit zachovat.Bud v Říčkách nebo budem jednat o místě z druhé strany hřebene.Pro nás je to také pohodové zakončení sezony a pořádání takřka bez starostí.

Jirka Mencak

  • Host
Re:Termínový kalendář na tuto zimu...
« Odpověď #10 kdy: 24 Leden, 2014, 20:42 »
Co se týče hřebene Orlických hor tak vhodné místo by se nabízelo na Haničce a Panským poli nad Rokytnicí v O.h. Parkovat by se tam dalo, penzion kde by bylo zázemí je hned vedle. Trénuji tam okruh 8km, kde je průjezd s otočkou nad rokytnickou sjezdovkou což by nabízelo prodat závod i širší veřejnosti nebo pak výjezd na hřeben na druhou stranu nad Říčky. Domluvit se s místními by nemusel být problém,. Už loni mi bleskla myšlenka o závodech tam. Momentálně ale chybí sníh tak jako v celých Říčkách. Je ale potřeba hledat nové tratě a ogranizátory, když zaběhnuté závody odpadají.

Offline HelaL

  • Global moderátor
  • *****
  • Příspěvků: 975
  • Karma: +95/-74
    • MushGo
    • E-mail
Re:Termínový kalendář na tuto zimu...
« Odpověď #11 kdy: 09 Únor, 2014, 17:30 »
Termínovka opět proškrtána (Kanada, Nonstop, Ledovka).. pro informaci jsem tam přidala Oravskou Lesnou - sprint mid i long - od pátku s noční etapou, která je pro sprint volitená, pořadatelé naše mushery srdečně zvou... třeba nasněží...

Offline Mirek Kremlička

  • ****
  • Příspěvků: 377
  • Karma: +68/-5
    • Českou Kanadou
    • E-mail
Re:Termínový kalendář na tuto zimu...
« Odpověď #12 kdy: 09 Únor, 2014, 18:12 »
Takovej masakr asi ještě v kalendáři nebyl. :(

Martin Dostál

  • Host
Re:Termínový kalendář na tuto zimu...
« Odpověď #13 kdy: 13 Únor, 2014, 22:00 »
Zdar všem. Letos podle předpovědí už zřejmě sníh nanapadne, závody padají jeden za druhým. Rád bych se ještě svezl na sněhu. Doporučíte někdo SKJ - open závody v Alpách. Ze Šumavy to není tak daleko.
Přeji všem, aby se zima vrátila.
Martin

svepat

  • Host
Re:Termínový kalendář na tuto zimu...
« Odpověď #14 kdy: 13 Únor, 2014, 22:24 »
To je v háji,těšila jsem se že ještě tuto sezonu se svezu na saních,psovi je třináct ,poslední zima,kdy je ještě schopný a kulový,takovou zimu jsme snad ještě nezažili,ani jednou na saních,asi to prodám a nevím co pak ,Procházky? Asi bych to měla odpískat,ale nechce se mi.