Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Fotosoutěž s HUSKY :)

Diskuzní fórum > sibiřský husky

Fotosoutěž s HUSKY :)

<< < (2/4) > >>

kavej:
Helo, vim, ze pro necleny nejsou podminky zas az tak zajimave a hodne jsem to zvazovala. Vsech negativ, ktera zminujes jsem si vedoma... Ale jak jsem psala, tam kde je to dulezite (zavody, vystavy), jsou oceneni bez ohledu na clenstvi. A vedlejsim efektem fotosouteze melo byt i zviditelneni klubu, coz se snad podarilo  ;), i kdyz to necleni nemusi vnimat pozitivne. 

--- Citace: HelaL  03 Srpen, 2009, 23:56 --- poskytnout práva k využití fotografií nejen v kalendáři ale i k marketingovým účelům... (obvykle firmy autorům za tato práva něco zaplatí :)

--- Konce citace ---
K tem marketingovym ucelum - vyminila jsem si, ze se firma Husky napred na autora obrati, zda mohou fotku pouzit a je jen na autorovi fotky, jake si pak urci podminky  ;).

HelaL:
OK, Katko, nic ve zlým :)
Odpusť, pro mě jako pro člověka z otevřených je to naprosto nepochopitelné. Chápu že chcete fotky svého plemene, je to nádherné plemeno a když se jejich fotka povede, mám taky radost (jako mám radost i když se povede vyfotit nějakého vořecha, který sice nevyhrál, ale má se svým pánečkem Vztah...)

Asi už příliš dlouho přemýšlím v rámci mantinelů, které by měly být stejné pro všechny účastníky :)
Buď uzavřená soutěž pro členy, nebo otevřená s rovnými podmínkami (je jedno jakými - třeba bez těch batohů :)).
Nemám právo radit, ale myslím si že do budoucna je lepší držet mantinely oddělené. Co má být v klubu ať je v klubu (to je Vaše logické právo) a co je otevřené, ať je otevřené pro všechny.
(Osobně by mi jako organizátorovi případný trapas za to nestál - kdyby vyhráli nečleni)

Odpusť můj názor, vážím si Vás a toto mě zamrzelo.
 
P.S.
Teď vám fakt budu muset poslat hromadu fotek  :D :D :D

kavej:
Helo, moc dekuju :). Katka

kavej:
Koho zajima pokracovani...
http://www.siberianhuskyklub.com/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&p=2542#2542

kavej:
A konečně první výsledky:
http://www.siberianhuskyklub.com/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=411
Gratuluji!!!

Navigace

[0] Seznam témat

[#] Další strana

[*] Předchozí strana

Odpověď

Přejít na plnou verzi