Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 tazne snury

Diskuzní fórum > postroje

tazne snury

(1/6) > >>

sarka:
Zase otravuju- poradte mi nekdo typ snur, abych je mela aspon 5 let mam ty klasicke co se kupuji na zavodech a opet mi jedna praskla. slysela jsem ze se do nich zapletaji ocelova lanka, ale kdyz se roztrepi ty umele, tak se asi jen  na lanku tahat neda. odchazeji mi ty zadove snury, k postrojum, na ty zadny pes nedosahne,a ani to hlavni lano nikdo nekouse,to hlavni mi prasklo jen jednou.Uvazovala jsem o lanech z horolezeckych obchodu, sice to bude nechutne drahy, ale treba by mi to vydrzelo. nebo to vsichni rok co rok kupujete novy lana?

martin:
http://eurohusky.mushing.cz/index_cj.htm

Djihad:
Jen, jestli je nešoupou ti psi moc po zemi. ;D
Né, je ale fakt, že nemám za sezónu najeto 3500 km, ale některý šňůry mám i pět a více let, přesto část kupuju každej rok novou. Praskla mi šňůra hlavní jen jednou, a to po nárazu do stromu, přesto zůstali na druhé pojistné lajně. A jezdím s osm až desítkou psů.

Na středové šnůry používám průměr 12mm, zádovky 10mm, krčáky 8.

sarka:
Jo, to se me pta kazdej, jestli je nesoupu po zemi, ne, na to si davam bacha, navic zvhledem k stylu jezdeni davam prednost trebonske panvi, takze jezdim spise po rovine. Spis bych chtela mit ty snury spolehlivy, a ne porad neco opravovat, udelat si cas a vyrobit snury co vydrzi, priznam se, ze jak se pak s tim malym vypravuju a tak okolo, nevzpomenu si vzdycky na to, kolik maj toho ty snury za sebou.Ale je fakt ze ty zadove mam tenci nez to hlavni. Premyslela jsem o lanech v horolezeckych prodejnach, takovy tunylek, tim by se dalo projet lankem, ale nechci objevovat uz objevene, proto se ptam, diky.

Janap:
Nazdar Sarko, my mame snury z horolezeckych lan co maji v zelezarstvi, jezdili jsme s nima pres deset let a nikdy nepraskly.

Navigace

[0] Seznam témat

[#] Další strana

Odpověď

Přejít na plnou verzi