Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Elektrický ohradník a seveřani

Diskuzní fórum > Kotce

Elektrický ohradník a seveřani

(1/3) > >>

Catie:
Chtěla bych se zeptat, zda máte někdo zkušenosti s použitím elektrického ohradníku u seveřanů.

Pro psy plánuji kotec a velký (dost velký) výběh, který bude z jedné strany sousedit se zbytkem zahrady (t.j. kvítí, které nechci nechat skrmit ani poddolovat apod.) a z druhé strany s pastvinami (občas jen tráva, občas koně).
Řeším oplocení celého pozemku (t.j. výběh plus zahrada). Protože je to slušný flák země je pro mě finančně nerealizovatelný klasický vysoký plot s betonovou podezdívkou a přemýšlím o natažení klasického elektrického ohradníku nad normální plot (kdyby byli hraboší snahy, tak i kousek nad zem). Máte s tím někdo zkušenosti?  ???

danhakl:
Ahoj. Existuje www.dogtrace.com
Ale nevim...

Catie:
Tohle neee  :( elektrických obojků všeho druhu (protištěkací, protiutíkací apod.) se dost bojím, protože tam podle mě chybí nějaký klasický podnět, který si pes spojí. Já někde utíkat a najednou z ničeho nic dostat pecku, tak z toho budu dost špatná a myslím že ten pes taky.
Měla jsem na mysli klasický ohradník, jako se používá na ovce, koně, krávy atd...

Buráci:
Tohle se tady už kdysi diskutovalo: http://mushing.cz/index.php?kod=&modul=free&m1=forum&tema=10876&nadriz_tema=0&prehled=N&temata=N

Catie:
Díky!  :-*

Navigace

[0] Seznam témat

[#] Další strana

Odpověď

Přejít na plnou verzi