Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 falešná březost

Diskuzní fórum > Hárání

falešná březost

<< < (2/4) > >>

ježura:
Andy, něco mi teď sliboval zjistit kamarád, mají doma vcelku slušný babinec (asi 8 fen) a prej to funguje...jenom musí vysondovat z manželky jak se to jmenovalo atd. Pak dám vědět...

Mě na tom vadí hlavně ty prokouslý nohy, protože když 5 psů kulhá a šestá fena odmítá vytáhnout paty z kotce, protože svoje miminka klacíčky nemůže opustit, tak se to dost blbě zapřahá ::)

andy:
super díky moc  ;) u nás zas frfňají děti, že mají plyšáky od hlíny, některé jsme vůbec nenašli  :P

andy:
letos už je to ale o mnohem lepší, v baráku je jěště jedna fenka od tchýně a ta co hárala tak zdrhla a měla štěňata, ta naše se s ní vždycky synchronizovala, ukradla ji 1-2 štěňata. Fenka od tchýně je už vykastrovaná, tak se o dost zlepšilo,ale pořád hárá co chvilku.

Lída:
Dostala jsem typ na homeopatikum na falešku: Apis Mellifika (12C první týden, pak 30C)
Zabírá na takový typ, kde se objevuje svědění, laktace a zvýšená lenost a žravost. Zatím vyzkoušela jen známá na bouvierce a já na kachňajdě a obě reagovaly velmi dobře. Minimálně na změny povahy to působilo výborně. Laktace se dá zvládnout i Galastopem, nejde-li to jinak, i když je poměkud dražší (asi 800,-). Není to přímo hormonální přípravek, jen inhibuje činnost prolaktinu.

ježura:
Díky, vyzkouším to...grónská opice shodila všechny chlupy, je z ní překrásný grónský naháč...hárání na sebe nedá dlouho čekat...uvidíme jestli bude míň protivná než obvykle...

Navigace

[0] Seznam témat

[#] Další strana

[*] Předchozí strana

Odpověď

Přejít na plnou verzi