Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Péče o starého psa

Diskuzní fórum > Zdraví

Péče o starého psa

(1/3) > >>

Alena:
Ahoj, mám psa sib. husky, bude mu 13 let, běhal canicross. Chci se zeptat, jak se staráte o vaše veterány a vysloužilé sportovce? Dáváte nějaké přípravky na klouby a tak? Chci aby se mnou strávil co nejdelší dobu zdravý a spokojený. Díky za rady

Renča:
Mám vícero "starších"haskounů  nejstarší bude 16let a krmím granulemi pro seniory(ACANA) které zalévám vývarem z vepřových nožek + B-komplex forte 1xtabletka/den.Ob den do granulí zamíchám vejce a 1xtýdně tvaroh s vejcem.Starší hafuše dostávají i syrové vepřové uši.Krmím 2x denně a i 17letému psovi (KKCHS)to vyhovuje.......

sarka:
ja mam 17 let SH fenka,krmeni dostava stejne jako ostatni, maso, prilohy, uz nekolik let neslysi, myslim ze je pro stare psy dobre aby meli primereny pohyb, fena s nama chodi na prochazku,ale po 500 metrech se oddeli a vraci domu, bydlime na kraji mestecka, nema v ceste zadnou silnici, mistni pejskari ji znaji,lovecke spady nema uz od svych 5let, ted uz sotva chodi. Kdyz zapraham ostatni, tak tuhle dam domu do chodby, aby nevidela ten mumraj a nestala pak zmatene v zahrade, to rikal manzel kdyz jsme odjeli, ze se za nama dlouho divala,doma v botniku se ji libi, pak mam jeste jednoho duchodce, tim je 13 fena a ta tahala do minuleho zari, ta s nama zatim beha u sprezeni navolno, ma jen ,,kočkozonu" ale uz se stalo ze odmitla vyjit z boudy a zustala ve vybehu. jinak na ni musim vsude cekat, zvlast na rozcesti, neni to ze by litala po lese, neodboci z cesty, klusem 9km-hod postupuje za nami. musela jsem si ujasnit skrz ty dve stare, bud neopusti zahradu a nebo se muze stat ze je nejaky blbec zastreli, no zatim je to v pohode, ta starsi se ani do honitby nedostane, ta mladsi ma privolani. je to ale celkem narocny, ty dve babicky,jsem rada ze jich neni vic..

sarka:
jen tak pro zajimavost, jestli se da z toho malyho obrazku neco videt, tak 17 let je fena s cernyma usima, 13 let je ta celobila, a to cernobila, tak ta to zabalila ve 12 letech

Alena:
A nějaké přípravky na klouby dáváte nebo speciální vitamíny?

Navigace

[0] Seznam témat

[#] Další strana

Odpověď

Přejít na plnou verzi