Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Co vám může toto fórum přinést

Diskuzní fórum > Náměty a připomínky k této diskuzi

Co vám může toto fórum přinést

(1/5) > >>

admin_tombru:
Po přihlášení budete mít přehled o všech nových příspěvcích od vaší poslední návštevy.

Můžete si jednoduše nechat vypsat jen ty témata kde je něco nového. Pokud kliknete na nápis new v popisu tématu, skočíte přimo do místa tématu, které jste si prohlíželi naposled. Nemusíte tak hledat kde jste minule skončili.

Z témat kam jste něco napsali, vám může chodit upozornění na e-mail, že tam někdo další přispěl.

Můžete si v rámci jednotlivých diskuzí zakládat vlastní témata, třeba k vlastním akcím.

Můžete si ke svému tématu jednoduše vytvořit i hlasovací anketu.

Můžete si nastavit, jak se vám mají příspěvky ukazovat, jestli od nejnovějšího po nejstarší, nebo naopak.

Na požádání lze vytvořit jakoukoli sekci pro témata.

V rámci fóra můžete posílat rychlé soukromé zprávy jinému uživateli.

Do příspěvků lze vkládat obrázky.

Můžete si přispěvek před odesláním na server prohlédnout.

Můžete svůj příspěvek i po odeslání později upravit a doplnit.

a spoustu dalších vychytávek...


Vytvořením tohoto fóra byla snaha nezávazně pomoci tvůrcům serveru mushing.cz v řešení problematiky diskuzního fóra.

Zkrátka jsme měli čas a hlavně chuť pomoci. Berte to jako takovou zkoušku a inspiraci.

T.

Mirek Kremlička:
Ahoj, vypadá to pěkně, jde jen o to trochu si to osahat a zvyknout si na novou formu. Přeju, aby vaše snaha nepřišla vniveč a mushing.cz se nachal inspirovat. Mirek Kremlička

VencaN:
tombru jseš pašák  ;) jsem všema 4 pro tuhle úpravu !!!!!  ;)

Rasťo:
Mne sa to tiež pozdáva.....nikdy som si nezvykol uplne na ten štý vkladania  reakcii.....zdalo sa mi to a zdá... neprehladné....ale toto mi príde lepšie.

cztweety:
jj, tenhle system je krasne prehlednej a pohodovej  :)
Konecne pekne forum  ;)   At Vam dobre slape. 
Petr

Navigace

[0] Seznam témat

[#] Další strana

Odpověď

Přejít na plnou verzi