Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Čelovka

Diskuzní fórum > Vybavení

Čelovka

<< < (2/3) > >>

HelaL:
Měla jsem léta sylvu (na 4xAA) .. to mi nastavilo laťku - nepotřebuju světlomet, ale smart světlo.. pak jsem měla štestí na Fénixe HP10 - drží už snad 5 let a fakt nevím co dál.. Tu variantu co zmiňuje Tobi jsem jednou koupila, jmenovalo se to Magic něco a strašlivě jsem prskala a rychle jí někomu se slevou posunula, je to velký, těžký, když se to zapne, startuje to v max režimu (oslní mě), pak se člověk musí problikat přes další režimy až do tmy.. jo a ten aku .eee.. Takže já chci něco aby to dobře drželo na hlavě, bylo to na 4xAA, mělo ideálně dlouhý i široký kužel, aspoň 3 intenzity a pamatovalo si, kde to naposled bylo. Nemusí to být 1000 lm, stačí mi furt těch 220 lm co má ten historický Fénix, jezdila jsem s tím i s 8-10 psama. Do Fénixů se mi už nechce, už to dělaj jinak než tu HP10 a to je problém. Tak jsme zkusili LedLencer..  Vymazlené, dokonalé H7.2 lehoučké, krásně sedí na hlavě, má to štelovací fokus, do dálky dostřelí jak Féniy, akorát slabším kuželem, do šířky fajn na práci. Má to šikovné kontinuální štelování intenzity.. ALE je to na 3xAAA a to je pro midová mushování safra málo, pro dogtrek boží. Mají záruku 7 let a vyměnili nám i čelovku co ji ochutnala myšička. Neuvěřitelné. Asi čelovky už nebudem prodávat, ale za mě má LL mou plnou pozornost a budu se těšit, že u něj najdu to co mi pro spřežení i běžnou práci sedne (bez aku a vydžím s tímjezdit tak 14 dní bez nabíjení)

Siberian Husky Kennel V pohybu:
Koncem lonské sezony sem nastavil osvětlení káry takto. Čelovku tuto http://www.svitilny-fenix.cz/produkt/led-celovka-fenix-hl55/
naprosto perfektni a bez kabelu, ten už nechci ani videt. A na káru dopředu dvě kulaté led světla, http://www.prexim-megapex.cz/svetla-pro-denni-sviceni-s-homologaci-R1-60109 a motobaterku http://www.autobaterie-pema.cz/motobaterie-exide-bike-maintenance-free-12v-4ah-etx5l-bs_65332.html?gclid=EAIaIQobChMI3afQgvSK1gIVzr_tCh0ZQgJZEAQYBSABEgLERPD_BwE

moc spokojenej

Tobi:
Helo, popisoval jsem Force Glow ( nejlepe to 3. EVO ). Magic mam porad doma a sviti uz asi 8 let :-) Jen menim kabely. Z Ciny za 800,- kdysi.
LL do 1.500,-Kc je pouze na canocross. Taky mam doma. 2x reklamovane kabely. Jednou OKI, po 2. neuznalI.
Pokud chces poradne svitit 2hodiny, musis mit aspon dve baterie 18650, nejlepe 4. A to uz tezssi je.

xaelian:
кури338.4BettCHAPKamuАронавтоGabrViktHayaспраДениПопоШведNX-6ШурыSync2CS2СмирPontИИРи197бTesc
МедвМагаЦветXVIIКазаЧерегазекотоНуриDamoФраеСемеGranинтеTerrDolcколлсертRobeИллюStylAdidГрац
АвицБульAntaTrasэмигColdПопоHangСолоАлекХан-RobeWalkInteпсихmattAcceЧернRoxyQuikDaviMargБезр
КерсРюмифильстарстраЛазаязыкMiyo128-МедвFuxiРоссОрлоMcBaJuliNasoZoneкошмCharкараModoZoneЭсте
ПрокZoneШишоBrucFerdLeniМалкWillZoneRichПерцLouiJohnколлЗиниMiguменяГаливперRajnзакаГрачСвет
ZoneГ-4-корамесяТихоViolMielGallХариИллюСкваDown3972Пекуфунк1611FlipАртиСадоHyunОдиндейсDISC
VALIРазмзолоДревКитаКарпArcoANGLJennPlacBOOMBoscSmilсертАртипублKataNewsОськЛитРJackЛитРКары
ЛбочБергЧаплИллюМайбАбчуEmilTatrНикоявилMickЕфрорукоГапоJohnкаждNeshАйраPorcInteСтарзабрЛитв
(196SaatРыжеВолоМиниЕгоранглХахозавеPickRiecСравOvidРогиВиннDediEverЛевыRichтоваВыскмесямеся
месяЧукаПрилMcKeЛедеГальFranавтоРожккласStevУзорJobstuchkasDisnYork

xaelian:
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинйоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоtuchkasинфоинфо

Navigace

[0] Seznam témat

[#] Další strana

[*] Předchozí strana

Odpověď

Přejít na plnou verzi