Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Aktivní licence 2016/2017

Diskuzní fórum > Pravidla a řády

Aktivní licence 2016/2017

<< < (2/4) > >>

sulika:
Funguje to tak , že DID zůstává navždy resp. do možné změny řádů a pravidel . V sezoně kdy budete chtít znovu závodit si prostě zaplatíte aktivaci a jede se dál.  ;)

sulika:
Pro Profesora.Nefunkční kluby jsou problém . Buď se lidi ujmou vedení takového klubu a rozhýbou ho , nebo přestoupí jinam , kde to funguje a poslední řešení je podle nových zákonů vytvořit nový zapsaný spolek . Jinak kluby nepřevedené na z.s. s účinností od 1.1.2017 stejně nebudou mít právní subjektivitu. Tedy pokud někdo tu hranici opět neposune. Jinak zaplatit si zatím mohou , ale bez klubu není zpětná dotace na činnost.

Profesor:
takže, jestli ti, Jirko, dobře rozumím, kluby existují jen a pouze kvůli dotacím, případně "předpřipravení" administrativy ...

Alesh:
Ahoj,
klub jako zapsaný spolek z pohledu legislativního ti umožní vůbec vyvíjet činnost, získávat pro ni peníze (třeba dotace), organizovat závody apod. Důležité je to i pro komunikaci s úřady.
Já v klubu ale vidím i další důležitou součást a to je parta lidí semknutým v tento subjekt, kteří mají společné cíle a zájmy. Je jen na každém, jak klub pracuje a co všechno dělá. Já mám vždycky radost, když se sejdu s lidmi na pravidelných klubových setkáních.
Je důležité být součástí fungujícího klubu, který něco přináší a tvoří. Být jenom součástí seznamu členů na papíře je k ničemu.
Aleš Pícl

Profesor:
Aleši dík za info :-) bod 2 (parta) je asi to nejpodstatnější pro mne, bod 1 mi malinko unik, nehrabu se v legislativě, je mi tak nějak šumák, spíš jsem mě přepadlo přemejšlení, co a jak se bude dít s lidma z těch "nefunkčních" klubů ... teď už asi vím ... ;-)

Navigace

[0] Seznam témat

[#] Další strana

[*] Předchozí strana

Odpověď

Přejít na plnou verzi