Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Věk psa

Diskuzní fórum > Psi

Věk psa

(1/2) > >>

huskies:
Mám fenku Sibiřského Husky s PP. V říjnu se dožije 18 let a stále v dobré pohodě. Zajímalo by mne kolik se v ČR dožil let Husky a jakého rekordního věku dosáhl. Dík za odpovědi.

Šarka mik:
Měla jsem prvni generaci haskounek bez PP , dve z nich se dožily vysokeho věku, jedna 18 let a druha neco pres 17, ale tak posledni rok bylo videt ze prijde konec. K oboum jsem nakonec zavolala veterinaře, aby je uspal. Jedna se jakoby pomatla, začala naražet do stěn atd, cukat se a druhá krvácela z dělohy a když přišlo jaro a mouchy , už se neotočila aby se očistila a mouchy tam kladly vajíčka.
Ted mam 6 haskounek s PP ve věku 9 až 12 let a obavam se že se tak dlouhýho věku nedožijou.Už ted je na nich vidět jak stárnou.

VencaN:

--- Citace: huskies  01 Srpen, 2016, 20:21 ---Mám fenku Sibiřského Husky s PP. V říjnu se dožije 18 let a stále v dobré pohodě. Zajímalo by mne kolik se v ČR dožil let Husky a jakého rekordního věku dosáhl. Dík za odpovědi.

--- Konce citace ---

Moje rekordmanka Annary H.k. se dožila 17 let a 105 dnů. Ještě ve 13 odleadrovala Ledovku a Šediváčka....
Jinak průměr 13 -16.

huskies:
Tak nakonec se Smajly (Akyra Rady River) dožila 18 let a 5 měsíců. Bohužel musela jít na uspání, těžká artróza, problémy se štítnou žlázou, degenerativní onemocnění očí. I sám vet mi doporučil uspání, měla už bolesti a nemohla moc chodit. Její otec Minik ze Smečky majitelem byl zesnulý p. Kremlička se dožil 17,5 let. Asi to budou mít v genech,, bylo tam v rodném listu více mnohaletých.

tomek:
to je mi líto..každopádně krásnej věk...

Navigace

[0] Seznam témat

[#] Další strana

Odpověď

Přejít na plnou verzi