Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Postroj GUARD x SLED

Diskuzní fórum > postroje

Postroj GUARD x SLED

(1/7) > >>

Dáša:
Na fenku BOM mám klasický postroj GUARD. Tahá mě při běhání a na kole. Plánuji i koloběžku a časem snad i běžky. Občas jsem zaslechla názor, že postroj typu "Sled" je pro psa pohodlnější a snáze se mu zabírá celým hrudníkem. Uvažuji, zda mám koupit tedy SLED od Manmatu. Prosím všechny kdo mají zkušenost o názory!! Díky

mařenka:
no my používáme na maliny jenom sled postroje, na běhání aj na kolobrndu a podle mně je lepší než krátký.

ježura:
My máme krátký postroje na chození (dogtrekking) pes je v nich líp ovladatelnej a nevysleče se.
Na tahání čehokoliv používáme sled. Ale malamuty neodře skoro nic a taky se příliš nepředřou, takže rozdíl "rozložení tahu" nedokážu posoudit ;)

Dáša:
Děkuju za odezvu,

taky mi ale není jasné, jak mám objednat správnou velikost. Jasný, že nejlepší je zkusit. Ale v případě, že ta možnost není - copak se dá trefit přesná velikost a typ, aby psovi seděl, jenom podle rozměrů krku?

ježura:
Dášo, nejlíp když si zavoláš přímo na tel. Manmatu, poradí ti, kde přesně psa změřit.
Myslím si, ¨že "maliňák" je normálně stavěný pes, že by mu měla sednout "konfekční velikost", to znamená podle rozměru krku.

Navigace

[0] Seznam témat

[#] Další strana

Odpověď

Přejít na plnou verzi