Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Tlapy psů

Diskuzní fórum > Zdraví

Tlapy psů

(1/3) > >>

Henychová Jana:
Deril má už 4 týdny tohle na zadní tlapce. Nic vraženého v tlapce nemá. Žádný hnis nevytéká, a vůbec se to nezmenšuje, spíš to jen zatvrdlo. Antibiotika nic nevyřešila. Deril ze začátku kulhal, ale teď mu to už vůbec nevadí a běhá zcela normálně. Nevím co to je a co s tím dělat. Neviděl jste to někdo? Co s tím?



Klára:
A zkoušela jste mazat tlapku rybím tukem?

HelaL:
a co vet? pozná to někdy od pohledu ...nějaká mykóza (kvasinky?- červené chlupy)... tam by ATB nazabraly...

Hrobníci:
Ahoj Jani, když by mi tohle přišlo do ordinace, tak na první pohled řeknu cizí těleso. Nemusí nic vytékat, ani nic být vidět nebo cítit-už to dávno vycestovalo někam jinam,kousek dál. Já bych to řízla(směrem dozadu jak tam je ten stroupek) a zkusila sondovat zda tam není kanálek někam vedoucí... +mazat ATB mastí nebo dle mého výbornou dermatologickou mastí Alaptidem. Takhle bych to ještě vyzkoušela já. Zdraví Jana Hrobnice Holá

laďa+esi:
Ahoj, asi před dvěma až třemi lety měla moje malamutka něco podobného. Mezi prsty podobnou
"ránu". Opakovaně se uzavírala a dělal strup. Nic jsme tam nebyli schopni najít, až po několika týdnech
se tam ojevila asi 5mm dlouhá tříska, kterou jsem odstranil a došlo k celkovému zhojení. Na pohybu
nebylo nic znát a ani na pohmat Esi nereagovala. Takže bych se klonil k tomu co píše Hrobnice.

Navigace

[0] Seznam témat

[#] Další strana

Odpověď

Přejít na plnou verzi