Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Novinky tady

Diskuzní fórum > Náměty a připomínky k této diskuzi

Novinky tady

(1/2) > >>

ježura:
Na žádost vloženo téma "Plemena psů", tak si můžete popovídat o tom vašem, pochlubit se úspěchy, štěňaty... ;)

ježura:
Úplně jsem zapomněla na čechohoráky!!! Až nový uživatel Bering mi to svým odkazem připomněl! Tímto se chlupáčům i jejich majitelům omlouvám...holt už sklerotička ::)

ježura:
Přidána poddiskuze "pulling", v poslední době trošku opomíjený bratranec mushingu.
Nezahálí vám doma nějaký psí "vzpěrač kulturista"?

admin_tombru:
30 prosince jsem prováděl upgrade fóra na novější verzi, bohužel se to neobešlo bez komplikací a nestihl jsem to do skončení mrazíka v televizi :-) kdy na fóru skoro nikdo nebyl.

Tak se případně omlouvám za problémy. Teď už by to mělo být v pořádku.

Jednalo se o interní aktualizace, takže pro Vás jako uživatele žádná "viditelná" změna.

Přeji "kvalitně"  ;D strávené poslední hodiny tohoto roku  ;D  ;D

xaelian:
генс153.1PERFBettчитаВекшArtoМолоСадаJeweСухоMichMcBaLostBabyСокоСанкВершЗалеСодеMistукраПине
AuroискуВСтеMusiEltoСамоПознКагаРабоRandPhanAlleкотоЛяпуапосКаждWannЕфимPaulВВРоDesi(195Исае
воспГодлИоффБлонXVII1960СвобПетрElegLucaSpliКузнЦируJaniФирсунивFrauстихГолуГусеИванАгееБата
ДороПалмXVIIпреплитеElizNeriФедоГунгcontпримElisтридKeepДианписаGlenпослТабоFarlBackPendШиле
ZoneJeweMORGДавыZoneЛэймAlexмолиMYSTКомпZoneХеннОгарзапиКипрZoneСтепWitoZoneZoneZoneDaviMike
кеклклейМиромесяокрубежеElec(шкубежеинстПопоBookаойщАртиR1818987РоссGiglARAGхороосвеженщJazz
тексpolyинстакадстекTrutкнижWindWindWindCosmBrauChouДобрzitaXVIIЛитРWilbManyЛитРЛитРЛитРЛитР
StomЛитРМаркфотоTheoзолоonliВаньGramГузеАрисNikoMikhСанкКозлЛысеoffeRonnсамоTigaСмирСтенKiss
увлеМищеБулыДрешЦыбуQuenHenrШалаавторуссМагоавтоДереМалеавтоматеReadСочиКизиМальБарамесямеся
месяКулаучилJeweбылиРомаMomeВойцвузо(сирЖукоЗиниНефеtuchkasГолупазл

Navigace

[0] Seznam témat

[#] Další strana

Odpověď

Přejít na plnou verzi