Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Myslivost

Diskuzní fórum > Co se jinam nevešlo

Myslivost

(1/4) > >>

Monika_Tamlin:
Ahoj, mám takový dotaz. Stalo se mi, že dneska na mě vyběhl myslivec, že ohař sejmul srnu. Když jsme tedy došli na místo, tak srna nebyla teplá, ale studenější a měla rány po jiném než psím usmrcení. Přitom ohař neměl nikde žádnou krev na sobě atd. A jak já ho znám, tak by jí už porcoval. Co v tom případě měl udělat, kdyby ho opravdu jak on tvrdil viděl?? Nechci se hodit někomu do krámu, hlavně ne pytlákovi. Díky moc

sulika:
Zkus foťák a demonstraci ztuhlosti mrtvé srny ,ale nejlépe volej 158 PČR ať hoši přijedou.Ale stejně si všechno nafoť,lidé jsou různí i u PČR. A psa měj radši vždy v dohledu.

Monika_Tamlin:
Tohle se stalo cca v 13:08, byla jsem se tam před půl hodinou tedy kolem 17:30 podívat a bohužel po srně ani památky. Srnu i psa mám nafoceného, ale nevím, jestli to mohu použít jako důkaz, když předmět doličný leží asi někomu už v žaludku :(

ježura:
Tak si hlavně hlídej psa...vodítko!...ať po něm nasraný zelený mužík při první příležitosti nestřelí. Sice po psu loveckého plemene nesmí, ale dožaduj se zákona nad mrtvým psem...

sulika:
Ty jsi mu ukázala občanku?Nebo dala adresu?

Navigace

[0] Seznam témat

[#] Další strana

Odpověď

Přejít na plnou verzi