Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Kdy po kastraci do tahu?

Diskuzní fórum > Zdraví

Kdy po kastraci do tahu?

(1/3) > >>

Sampon:
Zdravim za jak dlouho muze fena pozvolna zacit po kastraci zas tahat? A nepamatujete si nekdo jak dlouho vasi cube trvala rekonvalescnce? Díy za jakoukoliv odpoved

Adela:
Ahoj, mám fenku z útulku čerstvě po kastraci od minulého čtvrtka. Dle veterináře prý může začít tahat po 10 až 14 dnech. Ve čtvrtek mi jen ležela, v pátek jsem ji už vzala na krátkou prochajku a v  sobotu už byla fit.  Počítám, že zítra ji už zapřáhnu a pozvolna začneme. Myslím si, že těch 10 dnů je akorát.

VencaN:
10 dní - to je tak akorát na vyndání štychů a ne na tahání, myslím . že "6tinedělí"  by neuškodilo

kavej:

--- Citace: VencaN  01 Prosinec, 2012, 19:39 ---10 dní - to je tak akorát na vyndání štychů a ne na tahání, myslím . že "6tinedělí"  by neuškodilo

--- Konce citace ---
Souhlas. Pacienty po brisni operaci se sedavou praci uschopnujem po 4 tydnech, s fyzicky narocnou praci po 6tydnech. Nemyslim, ze u psu by byl ve srustani takovy rychlostni rozdil  ;).

Sampon:
S tema 6nedelema sem tak nejak pocital diky..... my byli na operaci v stredu sic s hoji rychle al jeste ji budu do vindani stehu krotit a pak pomalu zacnm s heldanim a az tak po vanocich tda tahani.... Diky za radu...

Navigace

[0] Seznam témat

[#] Další strana

Odpověď

Přejít na plnou verzi