Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Mechanizmus uchycení line pri Bikejoringu na kole !

Diskuzní fórum > kola

Mechanizmus uchycení line pri Bikejoringu na kole !

<< < (2/7) > >>

Clara:
Tobi ty máš koně??

zimon:
Tobi ma opravdu kone!;)))  By ho mohl sedlat, ale radsi s nim jezdi bikejoring.;)))

martin:

--- Citace: Clara  16 Červenec, 2009, 15:59 ---Tobi ty máš koně??

--- Konce citace ---

a bezproblemu mu staci, jeste musi semtam slapat... :-)

MaUr:
Tobi já po tom pošilhával, protože na mistrovských závodech bylo vyžadováno upevnění psa ke kolu. Mě osobně uchycení ke kolu nevyhovuje právě z toho důvodu, které uvádíš a to že do zatáček mi pes škube s kolem jinak než chci a je to vždy o držku  :'(. U upevnění k pasu to neznám, tam je to v poho :). No a tak jsem si říkal jestli ten silon na rozdíl od toho železného oka to škubání  mírně neeliminuje?? Je faktem že je to to páka, takže kdo ví jak. Právě proto jsem tady obnovil toto vlákno a říkal jsem si jestli se někdo neozve kdo s tím má nějakou zkušenost (mám na mysli tu umělohmotnou tyč) ???. Martin

TomH - www.rebelsport.cz:
TO Tobi - toto je stare tema, ktere vyvstalo pred ME v Decine. Samo, ze pro nas je idealni pes na pase. To jen pro porozumeni..

Navigace

[0] Seznam témat

[#] Další strana

[*] Předchozí strana

Odpověď

Přejít na plnou verzi