Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Čo všetko ste už videli behať?

Diskuzní fórum > ostatní

Čo všetko ste už videli behať?

<< < (2/5) > >>

Ebony:
Já nevím, ale pán se ptal na běh, a pokud není někdo opravdu zdatný v běhu, tak mu ani ESP moc nepomůže.
Já taky běhám s malinoisem, nevím, jak lze naučit psa aby běhal na pokyn? tak daleko jsem asi za těch dvacet let s výcvikem nedošla. Běháme, protože nás to baví, baví to především fenu a na trati by nechala duši. Myslím, že ESP by s mojim tragicky pomalým během asi trpělo. Podle mě se dá běhat se vším, co má chuť běhat a takových jedinců se u různých plemen vždycky pár najde. Já sama mám ještě jednu fenu NO co běhá ráda a běhat umí. A její dcery to zdědily po ní. V jiných státech běhají dobře i beauceroni, borderky, belgičani.
 Jen tady mi to trochu připadá, že jak člověk nemá hned formuli 1, tak aby snad ani nevyběhl na trať.

zimon:

--- Citace: Ebony  16 Květen, 2011, 14:12 ---Já nevím, ale pán se ptal na běh, a pokud není někdo opravdu zdatný v běhu, tak mu ani ESP moc nepomůže.

--- Konce citace ---

PaLo se ptal na BKJ a SKJ:

--- Citace: PalO  15 Květen, 2011, 20:41 ---... Sám som vyrastal na športovej kynológii, chcel by som sa teda spýtať, čo všetko (služobné) ste už videli behať bikejoring, skijoring. Že siahať s plemenom špecializovaným na niečo iné na najvyššie méty v behu sa nedá, mi je jasné  ;)

--- Konce citace ---

Ano, mas pravdu, behat se da s cimkoliv, prosel jsem pres SH, AH, krizence z utulku az po ESP.  Ale bohuzel, pokud chces podavat vrcholny vykony, moc variant neni.  Pokud behas pro zabavu a vysledky neresis, pak staci jakykoliv pes s chuti do behu.

Ebony:

--- Citace: zimon  16 Květen, 2011, 14:32 ---

PaLo se ptal na BKJ a SKJ:


--- Konce citace ---
se omlouvám, jsem viděla slovo běhat a dál jsem slepá :)

PalO:
Vďaka za odpovede. Myslím, že sa ľahšie zorientujem. Už mám aj plán  ;D
1. Začnem behať s mojou fenou malorskej dogy (asi ako ťažší staford)
2. V zime bežky, (pri bicykli by asi nestíhala)
3. Navštívim nejaké preteky
4. (Ne)kúpim pretekára  ;)

Tobi:
Ebony: On se ten naboj tezko popisuje. Ja jezdil nejdrive s NOK ( dnes 10let ). Na zavodech do 1.zatacky strela ( a hlavne tedy na startu :-) ), pak uz to bylo horsi :-) ...a to kdysi to stacilo povetsinou na bednu :-), ale za barakem mi nebehal sam od sebe temer vubec. Resp. bezel, ale nebylo to ono. Jen se proste rad probehl. Pak prisel ESP ( dnes 7let ). Parada! Jenze loni prisli dalsi ESPecka a tam je ten naboj nesrovnatelne vyssi. A ackoli ma starsi ESP pri trenincich lepsi cas, mam daleko lepsi pocit z mladocha, ktery nevypusti ani metr. ...a vooo ttttom to je :-)
Ta bedna je fajn, ale kdyz vis, ze ti to pes dava na hranici svych moznosti, je to prave ten pocit, ktery te donuti rano vylezt z pelechu a jit jezdit. Hlaska, ze tvuj NO umi behat je legracni. :-) ale ja mel kdysi stejny pocit, - ze s rocnim Ricikem (NOK) skocim na sjezdaka, reknu HYJEEE a budu jen brzdit :-) Kazdy pes ma proste v krvi neco jineho.
Cauky Tobi


Navigace

[0] Seznam témat

[#] Další strana

[*] Předchozí strana

Odpověď

Přejít na plnou verzi